Yapılandırılmamış Reklam Widget'ı

Çöküş

Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Adsense 1000 gösterime nekadar veriyor

Çöküş
X
 
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • Yazı Boyutu
  #1

  Adsense 1000 gösterime nekadar veriyor

  Reklam denince ilk akla gelen adsense oluyor Google platformunda reklam verenler adsense tarafından kullanıcılara dağıtılır kullanıcılar sayesinde reklam gösterimi sağlayan adsense gelirleri ona göre kullanıcının hakettiği kadarını kullanıcısına aktarır.

  Google adsense reklam veren belirlediği tıklama başına hesaplayıp kullanıcısına hakettiği düştüğü payı kullanıcının hesabına ekler kullanıcının hesabından para çekme sınırışu anda en düşük ödeme oranı 200 tl dir 200 tl yi geçmediği sürece ödemeyi hesabınıza atmaz.

  Google adsense'nin ortalama hesaplama sistemi şu şekildedir


  Bin gösterim başına gelir (BGBG)


  Bin gösterim başına gelir (BGBG), aldığınız her 1000 gösterimden elde edeceğiniz tahmini kazançları temsil eder. BGBG gerçekte ne kadar gelir elde ettiğinizi değil, tahmini kazancınızın aldığınız sayfa görüntüleme, gösterim veya sorgu sayısına bölünüp 1000 ile çarpılmasıyla ortaya çıkan değeri gösterir.

  Formül:
  BGBG = (Tahmini kazanç / Sayfa görüntüleme sayısı) * 1000

  Örneğin:
  • Örneğin, 25 sayfa görüntülemeden 0,15 dolar tutarında bir tahmini kazanç elde ettiyseniz, sayfa BGBG'niz (0,15 dolar / 25) * 1000, yani 6,00 dolar olur.
  • 45.000 reklam gösteriminden 180 dolar tutarında bir tahmini kazanç elde ettiyseniz, reklam BGBG'niz (180 dolar / 45.000) * 1000, yani 4,00 dolar olur.

  BGBG, reklamcılık programlarında yaygın olarak kullanılan bir sayıdır. Farklı kanallardan elde ettiğiniz gelirleri karşılaştırırken bu sayıdan yararlanabilirsiniz.
  Webmaster Türkiye Türkiyenin Webmaster Sitesi

 • Yazı Boyutu
  #2
  bu oranlar nispeten doğru olsa da sektöre göre ve dile göre çok değişkenlik gösteriyor.

  bosch arm 32 çim biçme makinesi

  bosch gbh 2-26 dre

  Yorum Yap

  Yapılandırılmamış Reklam Widget'ı

  Çöküş
  Hazırlanıyor...
  X