Yapılandırılmamış Reklam Widget'ı

Çöküş

Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Altcoin nedir ?

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Yazı Boyutu

Altcoin nedir ?

Altcoin, isminden de görüldüğü üzere Bitcoin’in başarısından sonra başlatılmış alternatif coin'lere verilmiş bir isimdir. Genelde bu kripto para birimleri kendilerini Bitcoin’den daha iyi birer alternatif olarak sunmaktadır.Altcoin'lerin çoğu kısıtlamaları önlemeyi amaçlıyordu ve BTC’ye yeni alternatifler ortaya çıkmaya başladı. Terim olarak “altcoin”, BTC olmayan tüm kripto para birimleri için kullanılıyor.

• Yazı Boyutu
    Bitcoin’den sonra üretilen kripto paralara Altcoin denmektedir. Ancak kripto para borsalarında her türlü coin’i bulamayabilirsiniz. Bunun sebebi genel anlamda altcoin’lerin market hacminin yeterli doygunluğa henüz ulaşmamış olmaması ve gerekli talep sınırını henüz aşmaması ile alakalıdır. Bende birkaç tane altcoine giriş yaptım bu yıl. Son günlerde de iyi mi yaptım bilmiyorum ama AAVE coine giriş yaptım. Buradan da takip ediyorum. Umuyorum ki uzun vadede güzel bir kar elde edebilirim. Önerilerinize fikirlerinize açığım.

Yorum Yap

• Yazı Boyutu
      Aslı frmcuozgur tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Bitcoin’den sonra üretilen kripto paralara Altcoin denmektedir. Ancak kripto para borsalarında her türlü coin’i bulamayabilirsiniz. Bunun sebebi genel anlamda altcoin’lerin market hacminin yeterli doygunluğa henüz ulaşmamış olmaması ve gerekli talep sınırını henüz aşmaması ile alakalıdır. Bende birkaç tane altcoine giriş yaptım bu yıl. Son günlerde de iyi mi yaptım bilmiyorum ama AAVE coine giriş yaptım. Buradan da takip ediyorum. Umuyorum ki uzun vadede güzel bir kar elde edebilirim. Önerilerinize fikirlerinize açığım.
      Alt coinlerin yükselmesi mümkündür ancak satın aldığın yer önemli güvenilirmi değilmi bilmen lazım bu işlerde uzun vadeli her zaman daha iyi kar ettiğini düşünüyorum bir kaç uygun ve sağlam alt coinlerden seçip satın alıp uzun vadede iyi kar edecektir
      Webmaster Türkiye Türkiyenin Webmaster Sitesi

Yorum Yap

Yapılandırılmamış Reklam Widget'ı

Çöküş
      Hazırlanıyor...
      X