Yapılandırılmamış Reklam Widget'ı

Çöküş

Duyuru

Çöküş

Forum Kuralları

Forum Kuralları
- Forumda yazılmış olan mesajlardan tamamen yazıyı yazan forum üyesi sorumludur. Forum üyelerinin yazdıkları yazılardan dolayı forumumuz hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Foruma üye olan herkes bu kurallara uymuş kabul edilir.
- Açmış olduğunuz konu başlıkları konu ile alakalı olmalıdır, alakasız başlıklar ile açılan konular kilitlenerek çöp'e taşınacaktır.
- Türkiye Cumhuriyeti yasalarını veyahut uluslararası kanunları, anlaşmaları ve tüzükleri ihlal eden mesajlar foruma kesinlikle gönderilemez.
- Tehdit edici, küfürlü, türk örf ve adetlerine karşı, nefret dolu veyahut çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, mezhep, dil ve ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyalleri kullanmak; forum yöneticilerini ve üyelerini küçümser davranışlar sergilemek kesinlikle yasaktır.
- Forumda, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veyahut aracı olunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki bütün ticari kaygı güden mesajlar ve wa.rez, mp3, se.rial, hack appz, adult (porn.nografik) vb. sitelere ait paylaşım, tanıtım ve de ticaret yapmak yasaktır.
- Mesajlarınızda öğretici veyahut örnek resimler dışında resim kullanılamaz.
- Forum yöneticileri (adminler ve modlar) kurallara uymayan mesajları değiştirme ve silme hakkına sahiptir.
- Forum kurallarına uymayan üyeler yöneticiler tarafından uyarılır, davranışın tekrarında sistemimizden banlanabilir (yasaklama) ve/veya kayıtları silinir.
* Signatür-İmza'da aşırı büyütülmüş reklam metinlerine, 2 den fazla linke yer verilemez.
* Diğer sitelerin şikayetlerine sebep olabilecek (örneğin izinsiz) alıntılar yapmak yasaktır.

Madde 1: Büyük yazı yazmak bağırmak anlamına gelir. Bütün mesaj boyunca büyük harflerle yazanlar.
birincisinde ; uyarı, ikincisinde; uyarı, üçüncüsünde; 7 gün uzaklaştırma cezası alırlar...


Madde 1.1: Mesaj içinde puntosu çok büyük yazılar yazmak.
birincisinde; uyarı, ikincisinde; 1 gün ceza, üçüncüde; 1 ay uzaklaştırma cezası alırlar...

Madde 2: Forum içerisinde küfür, +18, argo kelimeler, hiç yoktan yere konuyu baltalamak ve aşağılayıcı sözler kullanmak.
birincisinde; süresiz banlanır.

Madde 3: Forumumuzda bütün yöneticiler iyi niyetlidir, hiç bir art niyeti olmamakla birlikte konunuza yada mesajınıza o konuda veyahut mesajda problem yada soru yoksa emin olun hiç bir yönetici ve modlarımız konuya ve mesaja müdahale etmezler. Eğer haksız olduğunu düşünürseniz,
Yönetici ise; savunma hakkınız yoktur.
S.mod ise; Yöneticiye ö.m atın.
Mod ise; S.mod'a öm atın.
Eğer öm ( özel mesaj ) 'ınızda argo, ve yetkiliye karşı madde 1 deki gibi argo,küfür, aşağılayıcı sözler bulunursa. madde 1 uygulanır ( yetkiliye karşı saygısızlık süresiz banlanma )


Madde 4: Forumumuzda kesinlikle tek hesap kullanmanız gerekmektedir. Bir veyahut birden fazla hesabı olan kişinin bir diğer hesabı kapatılır. Bir daha tekrarlanması durumunda ip ban atılır.

Madde 5: Webmasterturkiye forumlarında saldırmaya yönelik, virüs, virüs kodları, zararlı içerikler paylaşan ve saldırılar gerçekleştiren kişiler sınırsız ip banlanır...

Madde 6: Forumumuz legal bir forum illegal e izin vermemektedir. w+rez program script ve ya başka birşey paylaşımında paylaşan kişi sınırsız olarak uzaklaştırılır.

Madde 7: Forumumuz herhangi bir sorumluluğu kesinlikle kabul etmemektedir. Eğer kurallara uymazsanız kuralların altında yazılan işlemler uygulanır. Buna itiraz hakkınız bulunmaktadır. Haksız yere ise kuralların altındaki işlemlerin 3 katı uygulanır.

Madde 8: Forumlarımızda ard ard'a mesajlar yazmak (flood yapmak) yasaktır. Bir yazdığınız mesajın üstünden 24 saat geçtikten sonra mesaj yazma hakkına sahipsiniz.

Madde 9: Forumumuzda yer alan Ticaret konusunda forumumuzdan kimseyi suçlayamazsınız. Ticaret yaparken kişinin +rep'ine ve E-ticaret Puanlarını inceleyin. Yapılan ticaretten kesinlikle ticareti gerçekleştiren taraflar sorumludur. Aksi durumda kimseyi suçlamaya hakkınız yoktur.

Madde 10: Forumda bahis ve kumar ile tanıtım yazısı reklam gibi yazılar yorumlar yapmak yasaktır forum kurallarına uymayıp konu yorum veya reklam yapan kullanıcıların açtıkları konu yorum veya reklam içerikleri direk olarak adminler tarafından silinip kullanıcıya uyarı mesajı atılır kurallara uymayıp tekrar aynı davranışlarda bulunanlar kulanıcı adı forumdan uzaklaştırılır hiç bir içerik paylaşımı yapamaz.

Madde 11: Forum sitemizde konu açarken aynı konudan birden fazla açmak yasaktır kurallara uymayıp konu açanlar ilkinde uyarı mesajı atıp açılan konu silinir ikinci kez aynı şekilde konu açıldığı taktirde konu silinip forumdan uzaklaştırılır.

Son Güncelleme: 18.08.2018

Webmaster Türkiye Forum Yönetimi
Devamını Gör
Daha Az Gör

İstediğiniz kişinin whatsappına sızın

Çöküş
X
 
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • İstediğiniz kişinin whatsappına sızın


  İstediğiniz Birinin Whatsappına Sızın
  Kullanacaığımız uygulamanın ismi "Whatsapp for Whatscan".

  Bu uygulama ne işe yarar: Tek cihazda 2 WhatsApp hesabı kullanma imkanı da veren uygulamayla sevgilinizin arkadaşınızın WhatsApp kişilerinden sohbet geçmişine, son gönderdiği fotoğraf ve videolardan sohbet listesine her yerden erişme şansınız oluyor.
  Başka bir kişinin telefonuna nasıl bağlanılır ?
  Başka bir kişinin Whatsapp ına bağlanmak için ilk olarak telefonuna fiziksel erişim sağlamanız gerekmektedir,telefona kişisel erişiminiz var ise yapacaklarınızı anlatayım.Uygulamayı açıyoruz karşımıza bir QR kod çıkacak.
  Ardından hedef kişinin telefonunda Whatsapp'a giriş yapıyoruz , sırasıyla ayarlar>Whatsapp web ve QR kodu okutuyoruz ve bağlantımız gerçekleşti.

  Telefonumuzda başka biriinin Whatsapp'ı açıkken kendi whatsappımıza veya başka bir Whatsapp'a nasıl bağlanacağız?


  Whatsapp For Whatscandan nasıl kurtuluruz ?
  Ayarlar>Whatsapp web > Tüm bilgisayarlardan çıkış yap. Belirli aralıklarla kontrol etmenizi tavsiye ederim

  Parallel Space
  Parallel Space uygulamalarımız klonlamayı sağlayan bir uygulama.
  Parallel space kullanarak aynı zamanda bir çok kişininde Whatsappınıda gözlemleyebiliriz.
  Uygulamaya giriyoruz , Whatsapp'ı seçiyoruz
  ardından kendi hesabımızın giriş bilgilerini giriyoruz , bu kadar kolay.


  Yanımızdaki kişiye QR kodu nasıl okutturacağız ?
  Yanımızdaki kişinin telefonunun şifresi varsa bilmemiz gerekiyor diyelim bilmiyoruz , telefonunu kullanmak için izin isteyebilirsiniz ardından QR kod okuyucusu açıkken anlık olarak kişinin dikkatini dağıtıp kendi telefonumuzda bulunan QR kodu okutabiliriz.Ama diyelim ki Whatsapp Web hakkında en ufak bir bilgisi yok o zaman farklı bir özellik Whatsappı daha güzel yapıyor vb. bahanelerle kolayca okutabiliriz birşey değişmeyincede senin telefonda işe yaramıyor gibi basit bahanelerle işin içinden çıkabiliriz.Ama diyelim ki kişi bizi tanımıyor kişiyle aramızda bir bağ kurup o kişinin güvenini kazanmalıyız bunu nasıl yapacağız ?
  Öncelikle kişiye kendimizi güzelce tanıtmamız gerek , beden dili (mimikler,el hareketleri vs.)çok önemli bunun yanı sıra kişinin fikir yapısı hakkında bilgi sahibi olup onun fikirlerini destekleyici konuşmalar yapabiliriz.Bu sayede kişinin güvenini sağlayıp telefonuna fiziksel erişim sağlayabiliriz.


Yapılandırılmamış Reklam Widget'ı

Çöküş
Hazırlanıyor...
X