Yapılandırılmamış Reklam Widget'ı

Çöküş

Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Maian mağaza scripti

Çöküş
X
 
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • Maian mağaza scripti

  Hızlı ve Özel Paketlenmiş PHP Alışveriş Sepeti Sistemi
  Birçok şirket için, çevrimiçi e-ticaret, işlerinin ayrılmaz bir parçasıdır. Pek çok küçük işletme, tam otomatik ve 24 saat olduğu için, çevrimiçi bir platforma taşınan muazzam bir başarı bulmuştur. Bir çevrimiçi mağaza her zaman iş için açıktır.

  Çevrimiçi başarının anahtarı, çevrimiçi mağazanızı çalıştırmanız için gereken e-ticaret yazılımında olabilir. Bağımsız uygulamalar, özel programlanmış çözümlerden çok daha uygun maliyetlidir.

  Maian Cart ücretsizdir ve kullanım kolaylığı göz önünde bulundurularak yazılmıştır ve birçok harika özellik içerir. En son teknolojilerden bazılarıyla yazılmış güçlü bir PHP alışveriş sepeti sistemi ve işinize istikrarlı, güvenilir bir alışveriş sepeti ortamı sağlamak için kozmetik açıdan çekici bir arayüzde sunulur.

  Daha fazla özellik için ticari bir sürüm ve beyaz etiket sürümü mevcuttur, ilginizi çeker. Maian Cart abonelik tabanlı bir yazılım değildir. Kendi sunucularınızda kurun ve yönetin.

  Resmi sitesi: https://www.maiancart.com
  Demo: https://www.maiancart.com/demos.html
  İndir: https://www.maiancart.com/download.html
  Not: şu anki versiyon 3.4 sürümün türkçe çeviri işlemi devam etmektedir yaklaşık %40 çeviri yapılmıştır biter bitmez siteye eklenecektir
  Webmaster Türkiye Türkiyenin Webmaster Sitesi

Yapılandırılmamış Reklam Widget'ı

Çöküş
bahis forum
Hazırlanıyor...
X