Yapılandırılmamış Reklam Widget'ı

Çöküş

Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Tablet de bildirim panelinin aşağı çekince inmemesi sorunuma çözüm yolu ?

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Yazı Boyutu

Tablet de bildirim panelinin aşağı çekince inmemesi sorunuma çözüm yolu ?

Arkadaşlar Android işletim sistemi kullanan Samsung Tab s model tabletimde bildirim çubuğunu görünmediği gibi elimizle aşağıya çektiğimizde de inmiyor. Aslında dokunmatik çalışıyor ama bildirim çubuğu inmediği için çocuklar rahat ders çalışamıyorlar. Bu konuda bilen arkadaşlar yol gösterirlerse çok makbule geçecek.

• Yazı Boyutu
    Aslı haber58 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Arkadaşlar Android işletim sistemi kullanan Samsung Tab s model tabletimde bildirim çubuğunu görünmediği gibi elimizle aşağıya çektiğimizde de inmiyor. Aslında dokunmatik çalışıyor ama bildirim çubuğu inmediği için çocuklar rahat ders çalışamıyorlar. Bu konuda bilen arkadaşlar yol gösterirlerse çok makbule geçecek.
    Yazılımsal sorun vardır format atmayı denediniz mi?
    Webmaster Türkiye Türkiyenin Webmaster Sitesi

Yorum Yap

• Yazı Boyutu
      Aslı haber58 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      ayarlar/uygulamalar kısmına girin ve sağ üstteki menüden veya cihazınızn seçenek tuşuna basın ve bütün sistem uygulamalarını görüntüle seçin. Oradan android systemui veya com.android.systemui uygulamasını bulun ona tıklayın ve durmaya zorla yapmayı deneyin
      Webmaster Türkiye Türkiyenin Webmaster Sitesi

Yorum Yap

Yapılandırılmamış Reklam Widget'ı

Çöküş
      Hazırlanıyor...
      X