Yapılandırılmamış Reklam Widget'ı

Çöküş

Duyuru

Çöküş

Forum Kuralları

Forum Kuralları
- Forumda yazılmış olan mesajlardan tamamen yazıyı yazan forum üyesi sorumludur. Forum üyelerinin yazdıkları yazılardan dolayı forumumuz hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Foruma üye olan herkes bu kurallara uymuş kabul edilir.
- Açmış olduğunuz konu başlıkları konu ile alakalı olmalıdır, alakasız başlıklar ile açılan konular kilitlenerek çöp'e taşınacaktır.
- Türkiye Cumhuriyeti yasalarını veyahut uluslararası kanunları, anlaşmaları ve tüzükleri ihlal eden mesajlar foruma kesinlikle gönderilemez.
- Tehdit edici, küfürlü, türk örf ve adetlerine karşı, nefret dolu veyahut çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, mezhep, dil ve ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyalleri kullanmak; forum yöneticilerini ve üyelerini küçümser davranışlar sergilemek kesinlikle yasaktır.
- Forumda, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veyahut aracı olunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki bütün ticari kaygı güden mesajlar ve wa.rez, mp3, se.rial, hack appz, adult (porn.nografik) vb. sitelere ait paylaşım, tanıtım ve de ticaret yapmak yasaktır.
- Mesajlarınızda öğretici veyahut örnek resimler dışında resim kullanılamaz.
- Forum yöneticileri (adminler ve modlar) kurallara uymayan mesajları değiştirme ve silme hakkına sahiptir.
- Forum kurallarına uymayan üyeler yöneticiler tarafından uyarılır, davranışın tekrarında sistemimizden banlanabilir (yasaklama) ve/veya kayıtları silinir.
* Signatür-İmza'da aşırı büyütülmüş reklam metinlerine, 2 den fazla linke yer verilemez.
* Diğer sitelerin şikayetlerine sebep olabilecek (örneğin izinsiz) alıntılar yapmak yasaktır.

Madde 1: Büyük yazı yazmak bağırmak anlamına gelir. Bütün mesaj boyunca büyük harflerle yazanlar.
birincisinde ; uyarı, ikincisinde; uyarı, üçüncüsünde; 7 gün uzaklaştırma cezası alırlar...


Madde 1.1: Mesaj içinde puntosu çok büyük yazılar yazmak.
birincisinde; uyarı, ikincisinde; 1 gün ceza, üçüncüde; 1 ay uzaklaştırma cezası alırlar...

Madde 2: Forum içerisinde küfür, +18, argo kelimeler, hiç yoktan yere konuyu baltalamak ve aşağılayıcı sözler kullanmak.
birincisinde; süresiz banlanır.

Madde 3: Forumumuzda bütün yöneticiler iyi niyetlidir, hiç bir art niyeti olmamakla birlikte konunuza yada mesajınıza o konuda veyahut mesajda problem yada soru yoksa emin olun hiç bir yönetici ve modlarımız konuya ve mesaja müdahale etmezler. Eğer haksız olduğunu düşünürseniz,
Yönetici ise; savunma hakkınız yoktur.
S.mod ise; Yöneticiye ö.m atın.
Mod ise; S.mod'a öm atın.
Eğer öm ( özel mesaj ) 'ınızda argo, ve yetkiliye karşı madde 1 deki gibi argo,küfür, aşağılayıcı sözler bulunursa. madde 1 uygulanır ( yetkiliye karşı saygısızlık süresiz banlanma )


Madde 4: Forumumuzda kesinlikle tek hesap kullanmanız gerekmektedir. Bir veyahut birden fazla hesabı olan kişinin bir diğer hesabı kapatılır. Bir daha tekrarlanması durumunda ip ban atılır.

Madde 5: Webmasterturkiye forumlarında saldırmaya yönelik, virüs, virüs kodları, zararlı içerikler paylaşan ve saldırılar gerçekleştiren kişiler sınırsız ip banlanır...

Madde 6: Forumumuz legal bir forum illegal e izin vermemektedir. w+rez program script ve ya başka birşey paylaşımında paylaşan kişi sınırsız olarak uzaklaştırılır.

Madde 7: Forumumuz herhangi bir sorumluluğu kesinlikle kabul etmemektedir. Eğer kurallara uymazsanız kuralların altında yazılan işlemler uygulanır. Buna itiraz hakkınız bulunmaktadır. Haksız yere ise kuralların altındaki işlemlerin 3 katı uygulanır.

Madde 8: Forumlarımızda ard ard'a mesajlar yazmak (flood yapmak) yasaktır. Bir yazdığınız mesajın üstünden 24 saat geçtikten sonra mesaj yazma hakkına sahipsiniz.

Madde 9: Forumumuzda yer alan Ticaret konusunda forumumuzdan kimseyi suçlayamazsınız. Ticaret yaparken kişinin +rep'ine ve E-ticaret Puanlarını inceleyin. Yapılan ticaretten kesinlikle ticareti gerçekleştiren taraflar sorumludur. Aksi durumda kimseyi suçlamaya hakkınız yoktur.

Madde 10: Forumda bahis ve kumar ile tanıtım yazısı reklam gibi yazılar yorumlar yapmak yasaktır forum kurallarına uymayıp konu yorum veya reklam yapan kullanıcıların açtıkları konu yorum veya reklam içerikleri direk olarak adminler tarafından silinip kullanıcıya uyarı mesajı atılır kurallara uymayıp tekrar aynı davranışlarda bulunanlar kulanıcı adı forumdan uzaklaştırılır hiç bir içerik paylaşımı yapamaz.

Madde 11: Forum sitemizde konu açarken aynı konudan birden fazla açmak yasaktır kurallara uymayıp konu açanlar ilkinde uyarı mesajı atıp açılan konu silinir ikinci kez aynı şekilde konu açıldığı taktirde konu silinip forumdan uzaklaştırılır.

Son Güncelleme: 18.08.2018

Webmaster Türkiye Forum Yönetimi
Devamını Gör
Daha Az Gör

İnstafly - instagram programı

Çöküş
X
 
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • İnstafly - instagram programı

  InstaFly ile Türkiye'nin en gelişmiş Instagram Aracı'na sahip olacaksınız. InstaFly, bir birinden çeşitli ve her birisi içinde en ayrıntılı özelliklere sahip tam 30'dan fazla aracı içerisinde barındıran Türkiye'nin en gelişmiş Instagram Aracı'dır.
  InstaFly ile profillerinizi geliştirmek, organik şekilde büyütmek, en kapsamlı kitlelere yayılmak çoğalış bir sürü kolay.


  Cinsiyete Yönelik Ayırma
  Tüm takip, beğeni, yorum ve liste işlemlerinizi cinsiyetlere yönelik ayırabilirsiniz.

  Liste Takip Etme
  Daha eskiden oluşturmuş olduğunuz listeleri izleyebilirsiniz. Takip etme esnasında profil özelliklerini sınırlandırarak daha tam olarak takip etme işlemi yapabilirsiniz. (Örnek Olarak: saklı üyeler takip edilmesin, profil resmi olmayanlar takip edilmesin, beni takip edenler takip edilmesin kadar)

  Kullanıcıyı Takip Edenleri Takip Etme
  İstediğiniz bir instagram üyesini izleyen bütün mensupları ayrıntılı sınırlandırarak takip işlemi yapabilirsiniz.

  Kullanıcının Izlediklerini Takip Etme
  İstediğiniz bir instagram azasının takip ettiği bütün mensupları ayrıntılı sınırlandırarak takip işlemi yapabilirsiniz.

  Keşfetteki Kişileri Takip Etme, Gönderileri Beğenme ve Yorum Yapma
  Instagram keşfette sizin ilginizi çeken, takip ettiğiniz bireylerin profillerine yakın profilleri, daha eskiden etkileşime girdiğiniz gönderilere yakın gönderileri işaret etmektedir. Burada yer alan bütün kullanıcıları ayrıntılı sınırlandırarak takip işlemi yapabilir, gönderileri toplanmış olarak beğenebilir ve hepsine çeşitli farklı açıklar yapabilirsiniz.

  Son Gönderi Yapan Kişileri Takip Etme, Gönderileri Beğenme ve Yorum Yapma
  İster bir, arzu eder bir sürü sayıda tag girerek yapılmış olan gönderilerdeki bütün kullanıcıları ayrıntılı sınırlandırarak takip işlemi yapabilir, her bir gönderiyi beğenebilir ve her birisine çeşitli farklı açıklar yapabilirsiniz. Üstelik her tagı yorum ve beğeni sayısına görede sınırlandırabilirsiniz.

  Gönderiyi Beğenenleri ya da Yorum Yapanları Takip Etme
  Bir gönderiye yorum yapanları ya da o gönderiyi beğenen kişileri ayrıntılı sınırlandırarak izleyebilirsiniz. Üstelik gönderinin saklı olup olmamasının hiç bir ehemmiyeti yok!

  İstenilen Lokasyondaki Kişileri Takip Etme, Gönderileri Beğenme ve Yorum Yapma
  İstediğiniz bir lokasyonda yer alan bütün kişileri ayrıntılı sınırlandırarak takip edebilir, her bir gönderiyi beğenebilir ve hepsine çeşitli farklı açıklar yapabilirsiniz.

  Takipten Emisyon (Unfollow)
  Takip ettiğiniz bütün kişileri, en ince ayrıntısına civarı sınırlandırarak çabuk şekilde takipten çıkarabilirsiniz.

  Takip Ettiklerinizin Beğendiklerini Beğenme ve Yorum Yapma
  Takip ettiğiniz bireylerin en yepyeni beğendiği gönderileri sizde beğenebilir, hepsine çeşitli açıklar yapabilirsiniz. Böylelikle yakın etrafınızdaki kişilere ulaşmanız bir sürü daha pratik olur.

  Kullanıcıların En Son Gönderilerini Beğenme ve Yorum Yapma
  İstediğiniz sayıda meydana getirdiğiniz kullanıcıların belirlediğiniz civarı en son gönderilerini beğenebilir, hepsine çeşitli açıklar yapabilirsiniz.

  Anasayfadaki Gönderileri Beğenme
  Anasayfanızda bir bir sürü kez paylaşılan gönderileri otomatik olarak beğenebilirsiniz.

  Beğendiğiniz Gönderileri Listeleme
  Her bir beğendiğiniz gönderileri listeleyebilir, her bir tanesini beğenmekten vazgeçebilir, üstelik kullanıcıları takip dahi edebilirsiniz.

  Toplu ya da Bir Tek / Fotoğraf ya da Yazı Halinde Özel Kısa Mesaj (DM) Gönderme
  İsterseniz toplanmış konuşma halinde, isterseniz bir bir, yalnız fotoğraf ya da yalnız yazı veya ikisini birden özel kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

  Özel Iletileri Görme, Yanıtlama ve Temizleme / Toplanmış Silme
  Gönderdiğiniz ya da sizlere sevk edilen bütün özel mesajlarınızı görebilir, yanıtlayabilir, beğenebilir, arzu eder toplanmış, arzu eder bir tek silebilirsiniz.

  Hazır Listeler Oluşturma
  Yukarıdaki bütün nitelikleri isterseniz yalnızca liste halinde kaydedebilir, ileride yapacak şekilde planlayabilirsiniz.

  Profilinizi Saklama, Görünür Yapma
  Profilinizi isterseniz gizleyebilir, isterseniz görünür hale getirebilirsiniz.

  Anlık ya da İleri Vakitli Fotoğraf Paylaşma
  İsterseniz ani, isterseniz belirlediğiniz tarih ve saatte fotoğraf paylaşabilirsiniz.

  Limitsiz Instagram Hesabında Kullanabilme
  InstaFly aracını belli bir hudut olmadan istediğiniz civarı Instagram hesabınızda kullanabilme olanağına sahipsiniz.

  Spin Oluşturma Aracı
  Yorum ve DM gönderme evresinde benzer kelimelerden her iletide çeşitli kombinasyonda göndermeyi imkanı sunan spin özelliği ilave ettik. Bu spin özelliğini kullanabilmeniz amaçlı ise Spin Aracı'nı oluşturduk.
  (Örnek Olarak: selam yazmak mahaline mrb yazdığınızda InstaFly her iletide çeşitli bir kelimeyi seçip gönderecektir.

  Tüm Araçları Yalnızca Yepyeni Takipçiler ve Gönderiler İçin Zamanlayabilme
  Her aracı yalnızca yepyeni takipçiler ve gönderiler üzerinde işlem yapacak şekilde playlayabilirsiniz. Planladığınız her aracı simge durumunda küçülterek arka planda çalışmasını sağlayabilirsiniz. Sizi rahatsız etmez.

  Cinsiyete Göre Ayırma
  Gelişmiş Takip Etme Sistemi(Follow)
  Gelişmiş Takipten Vazgeçme Sistemi(Unfollow)
  Özel Mesajları Görme, Cevaplama ve Yönetim Özelliği(DM)
  Gelişmiş Beğeni ve Beğeni Anında Takip Özelliği(Like)
  Gelişmiş Yorum ve Yorum Anında Takip Özelliği(Comment)
  Anlık veya İleri Zamanlı Ayarlı Resim / Video Paylaşma
  Gönderilerinize Kullanıcıları Etiketleme
  Beğendiklerinizi Geri Çekme İşlemi (Unlike)
  Detaylı Liste Oluşturma Özelliği
  Zaman Ayarlı Kullanım Seçeneği
  Ayrıntılı İşlem Özetleri
  Detaylı Profil Ayırma Özelliği
  Sınırsız Instagram Hesabında Kullanım Seçeneği


  Daha Fazlası..
  Her araç kendi içinde bir sürü daha ayrıntılı bir şekilde hazırlanmıştır. Her aracı çeşitli şekilde en ince ayrıntısına civarı sınırlandırabilirsiniz.
  InstaFly v7.0 yazılımımız ile ilgili merak ettiklerinizi, sormak istediklerinizi İletişim sayfamızdan bize sormaya çekinmeyin..

  Sistem Gereksinimleri
  Minimum Windows 7 SP1 ve Üzeri İşletim Sistemi (Yalnızca Windows işletim sisteminde çalışmaktadır.)
  1 GB ve Üzeri RAM
  30 MB HDD

  Kaynak:https://forum.paylasdur.com/konu-instafly.html

Yapılandırılmamış Reklam Widget'ı

Çöküş
Hazırlanıyor...
X