Yapılandırılmamış Reklam Widget'ı

Çöküş

Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Xiaomi mi max 3 android 10 güncellemesi

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Xiaomi mi max 3 android 10 güncellemesi

Öncelikler herkese merhaba kendimde Xiaomi Mi Max 3 kullanıyorum bildiğiniz üzere android 10 güncellemesi geldi ancak halen Türkiyed herhangi bir güncelleme yok sizde hemen güncelleme almak istiyorsanız ben yaptığım işlemi yapabilirsiniz.

Şu anda telefonumu güncelledim herhangi bir sorun gözükmüyor bende bir kaç gün kullanıldıktan sonra daha iyi belli olur diye düşünüyorum, güncelle yapacaklar yedeklerini alıp yapmaları tavsiye ederim.

Mi max 3 telefonun ayarlar kısmından bulunan ek ayarlar bölümüne giriyoruz orda göreceksiniz bölge seçeneğine girip ben hindistanı seçerek yaptım sizde yapabilirsiniz seçimi yaptıktan sonra telefon hakkında girip sistem güncelleme bölümüne geliniz güncelleme geldiğini göreceksiniz güncelleme gözükmüyor ise güncellemeyi kontrol edin tuşuna basınız güncellemenin geldiğini göreceksiniz dosya boyutu biras fazla olduğundan wifi üzerinden yapmanızı tavsiye ederim.

Güncelleme işlemi yükledik ten sonra yeni sürüm android yüklenmesi bittikten sonra telefon yeniden başlayacaktır yükleme işlemi bittikten sonra tekrar ayarlar bölümünden bölge kısmından Türkiye şeçiniz.

Dediğim gibi şu anda kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yok umarım sizlerde de bir sıkıntı olmaz sorunsuz kullanırsınız.
    Eklenen Dosyalar
    Webmaster Türkiye Türkiyenin Webmaster Sitesi

Yapılandırılmamış Reklam Widget'ı

Çöküş
Hazırlanıyor...
X