Yapılandırılmamış Reklam Widget'ı

Çöküş

Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Akıllı Saat Tavsiyesi verir misiniz?

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Admin
    yanıtladı
    Aslı Kalavun5454 tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Çok teşekkür ederim değerli admin, bu saati inceleyeceğim.
    Ben kendim satın aldım kullanıyorum çok memnunum 14 gün filan şarjı gidiyor imkan varsa onu al derim daha düşük bütçeli saatlerde var honor 1 sene olacak kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim

Bir yorum yaz:

• Kalavun5454
    yanıtladı
    Aslı Admin tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Merhaba fiyat performans ürünü istiyorsanız honor magic watch 2 tavsiye ederim ürünü uzun süredir kullanıyorum ve oldukça memnunum
    buradan ürüne bakabilirsiniz
    Çok teşekkür ederim değerli admin, bu saati inceleyeceğim.

Bir yorum yaz:

• Admin
    yanıtladı
    Aslı Kalavun5454 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Merhaba, umarım konuyu doğru foruma açmışımdır. Akıllı saat konusunda sizlerin yardımını bekliyorum...

Pandemi sürecinde çok fazla kilo aldım. Aldığım kiloları vermek içinde spora başladım ve spor salonlarının yeterli derecede steril olmadığını düşündüğüm için ve Covid'den korktuğum için 5 gündür evimin yakınlarında bulunan koşu pistinde spor yapıyorum. İnterval koşu stili diye bir yöntem varmış ve bu yöntemin çok faydalı olduğunu birkaç farklı kaynakta okudum. Bu koşu türünde de kalp ritmini ölçmek önemliymiş Bunun içinde N11'de akıllı saat bölümünden ürün almayı planlıyorum. Siz spor için hangi akıllı saati kullanıyorsunuz, kullandığınız saatlerin özelliklerini belirterek bana bir öneri verebilir misiniz?

Şimdiden teşekkür ederim, iyi forumlar.

Merhaba fiyat performans ürünü istiyorsanız honor magic watch 2 tavsiye ederim ürünü uzun süredir kullanıyorum ve oldukça memnunum
    buradan ürüne bakabilirsiniz

Bir yorum yaz:

• Kalavun5454
    bir konu başlattı Akıllı Saat Tavsiyesi verir misiniz?

Akıllı Saat Tavsiyesi verir misiniz?

Merhaba, umarım konuyu doğru foruma açmışımdır. Akıllı saat konusunda sizlerin yardımını bekliyorum...

Pandemi sürecinde çok fazla kilo aldım. Aldığım kiloları vermek içinde spora başladım ve spor salonlarının yeterli derecede steril olmadığını düşündüğüm için ve Covid'den korktuğum için 5 gündür evimin yakınlarında bulunan koşu pistinde spor yapıyorum. İnterval koşu stili diye bir yöntem varmış ve bu yöntemin çok faydalı olduğunu birkaç farklı kaynakta okudum. Bu koşu türünde de kalp ritmini ölçmek önemliymiş Bunun içinde N11'de akıllı saat bölümünden ürün almayı planlıyorum. Siz spor için hangi akıllı saati kullanıyorsunuz, kullandığınız saatlerin özelliklerini belirterek bana bir öneri verebilir misiniz?

Şimdiden teşekkür ederim, iyi forumlar.

Yapılandırılmamış Reklam Widget'ı

Çöküş
Hazırlanıyor...
X