Unconfigured Ad Widget

Çöküş

Duyuru

Çöküş

Forum Kuralları

Forum Kuralları
- Forumda yazılmış olan mesajlardan tamamen yazıyı yazan forum üyesi sorumludur. Forum üyelerinin yazdıkları yazılardan dolayı forumumuz hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Foruma üye olan herkes bu kurallara uymuş kabul edilir.
- Açmış olduğunuz konu başlıkları konu ile alakalı olmalıdır, alakasız başlıklar ile açılan konular kilitlenerek çöp'e taşınacaktır.
- Türkiye Cumhuriyeti yasalarını veyahut uluslararası kanunları, anlaşmaları ve tüzükleri ihlal eden mesajlar foruma kesinlikle gönderilemez.
- Tehdit edici, küfürlü, türk örf ve adetlerine karşı, nefret dolu veyahut çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, mezhep, dil ve ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyalleri kullanmak; forum yöneticilerini ve üyelerini küçümser davranışlar sergilemek kesinlikle yasaktır.
- Forumda, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veyahut aracı olunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki bütün ticari kaygı güden mesajlar ve wa.rez, mp3, se.rial, hack appz, adult (porn.nografik) vb. sitelere ait paylaşım, tanıtım ve de ticaret yapmak yasaktır.
- Mesajlarınızda öğretici veyahut örnek resimler dışında resim kullanılamaz.
- Forum yöneticileri (adminler ve modlar) kurallara uymayan mesajları değiştirme ve silme hakkına sahiptir.
- Forum kurallarına uymayan üyeler yöneticiler tarafından uyarılır, davranışın tekrarında sistemimizden banlanabilir (yasaklama) ve/veya kayıtları silinir.
* Signatür-İmza'da aşırı büyütülmüş reklam metinlerine, 2 den fazla linke yer verilemez.
* Diğer sitelerin şikayetlerine sebep olabilecek (örneğin izinsiz) alıntılar yapmak yasaktır.

Madde 1: Büyük yazı yazmak bağırmak anlamına gelir. Bütün mesaj boyunca büyük harflerle yazanlar.
birincisinde ; uyarı, ikincisinde; uyarı, üçüncüsünde; 7 gün uzaklaştırma cezası alırlar...


Madde 1.1: Mesaj içinde puntosu çok büyük yazılar yazmak.
birincisinde; uyarı, ikincisinde; 1 gün ceza, üçüncüde; 1 ay uzaklaştırma cezası alırlar...

Madde 2: Forum içerisinde küfür, +18, argo kelimeler, hiç yoktan yere konuyu baltalamak ve aşağılayıcı sözler kullanmak.
birincisinde; süresiz banlanır.

Madde 3: Forumumuzda bütün yöneticiler iyi niyetlidir, hiç bir art niyeti olmamakla birlikte konunuza yada mesajınıza o konuda veyahut mesajda problem yada soru yoksa emin olun hiç bir yönetici ve modlarımız konuya ve mesaja müdahale etmezler. Eğer haksız olduğunu düşünürseniz,
Yönetici ise; savunma hakkınız yoktur.
S.mod ise; Yöneticiye ö.m atın.
Mod ise; S.mod'a öm atın.
Eğer öm ( özel mesaj ) 'ınızda argo, ve yetkiliye karşı madde 1 deki gibi argo,küfür, aşağılayıcı sözler bulunursa. madde 1 uygulanır ( yetkiliye karşı saygısızlık süresiz banlanma )


Madde 4: Forumumuzda kesinlikle tek hesap kullanmanız gerekmektedir. Bir veyahut birden fazla hesabı olan kişinin bir diğer hesabı kapatılır. Bir daha tekrarlanması durumunda ip ban atılır.

Madde 5: Webmasterturkiye forumlarında saldırmaya yönelik, virüs, virüs kodları, zararlı içerikler paylaşan ve saldırılar gerçekleştiren kişiler sınırsız ip banlanır...

Madde 6: Forumumuz legal bir forum illegal e izin vermemektedir. w+rez program script ve ya başka birşey paylaşımında paylaşan kişi sınırsız olarak uzaklaştırılır.

Madde 7: Forumumuz herhangi bir sorumluluğu kesinlikle kabul etmemektedir. Eğer kurallara uymazsanız kuralların altında yazılan işlemler uygulanır. Buna itiraz hakkınız bulunmaktadır. Haksız yere ise kuralların altındaki işlemlerin 3 katı uygulanır.

Madde 8: Forumlarımızda ard ard'a mesajlar yazmak (flood yapmak) yasaktır. Bir yazdığınız mesajın üstünden 24 saat geçtikten sonra mesaj yazma hakkına sahipsiniz.

Madde 9: Forumumuzda yer alan Ticaret konusunda forumumuzdan kimseyi suçlayamazsınız. Ticaret yaparken kişinin +rep'ine ve E-ticaret Puanlarını inceleyin. Yapılan ticaretten kesinlikle ticareti gerçekleştiren taraflar sorumludur. Aksi durumda kimseyi suçlamaya hakkınız yoktur.

Madde 10: Forumda bahis ve kumar ile tanıtım yazısı reklam gibi yazılar yorumlar yapmak yasaktır forum kurallarına uymayıp konu yorum veya reklam yapan kullanıcıların açtıkları konu yorum veya reklam içerikleri direk olarak adminler tarafından silinip kullanıcıya uyarı mesajı atılır kurallara uymayıp tekrar aynı davranışlarda kulanıcı forumdan uzaklaştırılır hiç bir içerik paylaşımı yapamaz.

Madde 11: Forum sitemizde konu açarken aynı konudan birden fazla açmak yasaktır kurallara uymayıp konu açanlar ilkinde uyarı mesajı atıp açılan konu silinir ikinci kez aynı şekilde konu açıldığı taktirde konu silinip forumdan uzaklaştırılır.

Son Güncelleme: 18.08.2018

Webmaster Türkiye Forum Yönetimi
Devamını Gör
Daha Az Gör

wscms hosting kontrol paneli

Çöküş
X
 
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • wscms hosting kontrol paneli

  Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın. Resmin ismi: homeimage.png Görüntüleme: 1 Büyüklüğü: 306.2 KB

  WSCMS, web tabanlı gelişmiş bir “OTOMASYON” sistemidir. Bilgi teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm bireysel ve kurumsal oluşumların, ürün ve hizmet satış/yönetimini, faturalandırma ve muhesebe işlemlerini, müşteri yönetimini, destek hizmetleri ve diğer tüm işlemleri kolaylıkla sağlayabilmeleri için geliştirilmiştir.
  WSCMS Nedir?


  WSCMS, web tabanlı gelişmiş bir “OTOMASYON” sistemidir. Bilgi teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm bireysel ve kurumsal oluşumların, ürün ve hizmet satış/yönetimini, faturalandırma ve muhesebe işlemlerini, müşteri yönetimini, destek hizmetleri ve diğer tüm işlemleri kolaylıkla sağlayabilmeleri için geliştirilmiştir.

  WSCMS Açılımı Nedir?


  "WSCMS" kelimesi “Web Solutions Control and Management System” kelimelerinin baş harflerinden oluşur. Sözlük anlamı, "Web Çözümleri Kontrol ve Yönetim Sistemi" olarak anlaşılmaktadır.

  WSCMS; Türkiye’de bu kapsamda üretilen ilk ve tek yerli otomasyon sistemi olma özelliğini taşımakla birlikte, tüm dünyada genel olarak kullanıma sunulmuştur. Bu nedenle, tüm dünyada en yaygın olarak kullanılan "İngilizce" dili ile isimlendirme yapılması uygun görülmüştür.

  WSCMS, Aynı Zamanda bir Web Sitesi mi?


  WSCMS web sitesi değildir. Fakat içerisinde sistem ile tümleşik dâhili bir web sitesi ara yüzü bulunmaktadır. Böylelikle, web site teması veya taslağı için arayış içerisinde olmanız gerekmez. Kreatif, profesyonel ve kullanıcı dostu web ara yüzü sayesinde, ziyaretçileriniz web sitenizde kaybolmadan kolaylıkla dolaşım sağlar ve ziyaretçilerinizin gözünde pozitif bir izlenim oluşur.

  OnlyPanel özelliği ile, web sitesi arayüzünü pasif edebilir ve WSCMS"nizi sadece PANEL olarak kullanabilirsiniz. Böylelikle, farklı bir temaya veya mevcut web sitenize, müşteri paneli bağlantısı ve ürün satın alma bağlantıları tanımlayarak, WSCMS otomasyonunuza yönlendirebilirsiniz.
  Kullanım Alanları Nelerdir?
  • Web Hosting (Barındırma, Alan Adı, Sunucu Kiralama, SSL, Ürün Lisansları vb.)
  • Yazılım Hizmetleri (Script Satış ve Kiralama, Web Yazılım, Masaüstü Yazılım vb.)
  • Toplu SMS Hizmetleri (Uluslararası SMS Gönderim Hizmetleri, Türkiye Toplu SMS Hizmetleri.)
  • Sosyal Medya Hizmetleri (Takipçi Paketleri, Sosyal Medya Paketleri vb.)
  • Reklam/Tanıtım Hizmetleri (Reklam ve Tanıtım Hizmet Paketleri, Kurumsal Kimlik, Logo vb.)
  • SEO Hizmetleri (Seo Paketleri, Backlink Paketleri, Tanıtım Yazısı Paketleri vb.)
  • Dijital Tüm Hizmetler (Her türlü diğer tüm ürün ve hizmetler.)
  WSCMS Sürekli Geliştiriliyor mu?


  WSCMS; modül, özellik ve api entegrasyonları konusunda sürekli geliştirilen bir sistemdir. Her yeni versiyonda yeni modül, api entegrasyonları ve özellikler sisteme dahil edilir. WSCMS kullanıcılarına en iyi deneyimi yaşatmak önemli önceliklerimizdendir. Versiyonları aşağıdaki bağlantı üzerinden takip edebilirsiniz.

  https://docs.wscms.io/tr/kbc/versiyonlar-surumler

  Benzer Otomasyon Sistemlerinden Farkı Nedir?


  WSCMS’yi aynı kulvarda bulunan diğer otomasyon sistemlerinden ayıran önemli etkenler bulunur. Bunlar aşağıda listelenmiştir.
  • Sistem ile tümleşik dâhili bir web sitesi, müşteri paneli.
  • Eşsiz UI ve UX deneyimleri. (Kullanıcı Dostu Akıllı Sistem)
  • 150+ adet kullanıma hazır, tek tık ile aktif edilen para birimleri.
  • Api üzerinden otomatik çekilen döviz kurları.
  • Gelişmiş ve eşsiz çoklu dil oluşturma ve yönetim özelliği.
  • Ziyaretçinin bölgesine göre, otomatik dil ve para birimi gösterme özelliği.
  • İstenilen kategori ve alanda kolaylıkla ürün/hizmet listeleme özelliği.
  • Kolay, basit, işlevsel yönetim ve kontrol ara birimi.
  • Spam, Bot ve kötü niyetli girişimleri engelleyici ultra güvenlik sistemi.
  • Üstün SEO uyumluluğu.
  • Gelişmiş ve popüler entegrasyonlar.
   ve dahası…
  Geliştirici ve Yapımcısı Kimdir?


  Proje üretimi ve geliştirme çalışmaları, Sitemio Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti. tarafından sağlanmakta olup, halen geliştirme çalışmaları devam etmektedir.

  sistem türk firması tarafından geliştirilip her geçen gün eklenen güncellemelerle yenilenmektedir türk firmaları sistemi keşfeden sisteme geçiş yapıyorlar
  yavaş yavaş whmcsnin papucu dama atılacak sanırım aşağdaki linkten demo bilgilere ulaşabilirsiniz

  Demo: https://wscms.io/tr/demo
  Webmaster Türkiye Türkiyenin Webmaster Sitesi

Unconfigured Ad Widget

Çöküş
Hazırlanıyor...
X