Unconfigured Ad Widget

Çöküş

Duyuru

Çöküş

Forum Kuralları

Forum Kuralları
- Forumda yazılmış olan mesajlardan tamamen yazıyı yazan forum üyesi sorumludur. Forum üyelerinin yazdıkları yazılardan dolayı forumumuz hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Foruma üye olan herkes bu kurallara uymuş kabul edilir.
- Açmış olduğunuz konu başlıkları konu ile alakalı olmalıdır, alakasız başlıklar ile açılan konular kilitlenerek çöp'e taşınacaktır.
- Türkiye Cumhuriyeti yasalarını veyahut uluslararası kanunları, anlaşmaları ve tüzükleri ihlal eden mesajlar foruma kesinlikle gönderilemez.
- Tehdit edici, küfürlü, türk örf ve adetlerine karşı, nefret dolu veyahut çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, mezhep, dil ve ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyalleri kullanmak; forum yöneticilerini ve üyelerini küçümser davranışlar sergilemek kesinlikle yasaktır.
- Forumda, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veyahut aracı olunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki bütün ticari kaygı güden mesajlar ve wa.rez, mp3, se.rial, hack appz, adult (porn.nografik) vb. sitelere ait paylaşım, tanıtım ve de ticaret yapmak yasaktır.
- Mesajlarınızda öğretici veyahut örnek resimler dışında resim kullanılamaz.
- Forum yöneticileri (adminler ve modlar) kurallara uymayan mesajları değiştirme ve silme hakkına sahiptir.
- Forum kurallarına uymayan üyeler yöneticiler tarafından uyarılır, davranışın tekrarında sistemimizden banlanabilir (yasaklama) ve/veya kayıtları silinir.
* Signatür-İmza'da aşırı büyütülmüş reklam metinlerine, 2 den fazla linke yer verilemez.
* Diğer sitelerin şikayetlerine sebep olabilecek (örneğin izinsiz) alıntılar yapmak yasaktır.

Madde 1: Büyük yazı yazmak bağırmak anlamına gelir. Bütün mesaj boyunca büyük harflerle yazanlar.
birincisinde ; uyarı, ikincisinde; uyarı, üçüncüsünde; 7 gün uzaklaştırma cezası alırlar...


Madde 1.1: Mesaj içinde puntosu çok büyük yazılar yazmak.
birincisinde; uyarı, ikincisinde; 1 gün ceza, üçüncüde; 1 ay uzaklaştırma cezası alırlar...

Madde 2: Forum içerisinde küfür, +18, argo kelimeler, hiç yoktan yere konuyu baltalamak ve aşağılayıcı sözler kullanmak.
birincisinde; süresiz banlanır.

Madde 3: Forumumuzda bütün yöneticiler iyi niyetlidir, hiç bir art niyeti olmamakla birlikte konunuza yada mesajınıza o konuda veyahut mesajda problem yada soru yoksa emin olun hiç bir yönetici ve modlarımız konuya ve mesaja müdahale etmezler. Eğer haksız olduğunu düşünürseniz,
Yönetici ise; savunma hakkınız yoktur.
S.mod ise; Yöneticiye ö.m atın.
Mod ise; S.mod'a öm atın.
Eğer öm ( özel mesaj ) 'ınızda argo, ve yetkiliye karşı madde 1 deki gibi argo,küfür, aşağılayıcı sözler bulunursa. madde 1 uygulanır ( yetkiliye karşı saygısızlık süresiz banlanma )


Madde 4: Forumumuzda kesinlikle tek hesap kullanmanız gerekmektedir. Bir veyahut birden fazla hesabı olan kişinin bir diğer hesabı kapatılır. Bir daha tekrarlanması durumunda ip ban atılır.

Madde 5: Webmasterturkiye forumlarında saldırmaya yönelik, virüs, virüs kodları, zararlı içerikler paylaşan ve saldırılar gerçekleştiren kişiler sınırsız ip banlanır...

Madde 6: Forumumuz legal bir forum illegal e izin vermemektedir. w+rez program script ve ya başka birşey paylaşımında paylaşan kişi sınırsız olarak uzaklaştırılır.

Madde 7: Forumumuz herhangi bir sorumluluğu kesinlikle kabul etmemektedir. Eğer kurallara uymazsanız kuralların altında yazılan işlemler uygulanır. Buna itiraz hakkınız bulunmaktadır. Haksız yere ise kuralların altındaki işlemlerin 3 katı uygulanır.

Madde 8: Forumlarımızda ard ard'a mesajlar yazmak (flood yapmak) yasaktır. Bir yazdığınız mesajın üstünden 24 saat geçtikten sonra mesaj yazma hakkına sahipsiniz.

Madde 9: Forumumuzda yer alan Ticaret konusunda forumumuzdan kimseyi suçlayamazsınız. Ticaret yaparken kişinin +rep'ine ve E-ticaret Puanlarını inceleyin. Yapılan ticaretten kesinlikle ticareti gerçekleştiren taraflar sorumludur. Aksi durumda kimseyi suçlamaya hakkınız yoktur.

Madde 10: Forumda bahis ve kumar ile tanıtım yazısı reklam gibi yazılar yorumlar yapmak yasaktır forum kurallarına uymayıp konu yorum veya reklam yapan kullanıcıların açtıkları konu yorum veya reklam içerikleri direk olarak adminler tarafından silinip kullanıcıya uyarı mesajı atılır kurallara uymayıp tekrar aynı davranışlarda kulanıcı forumdan uzaklaştırılır hiç bir içerik paylaşımı yapamaz.

Madde 11: Forum sitemizde konu açarken aynı konudan birden fazla açmak yasaktır kurallara uymayıp konu açanlar ilkinde uyarı mesajı atıp açılan konu silinir ikinci kez aynı şekilde konu açıldığı taktirde konu silinip forumdan uzaklaştırılır.

Son Güncelleme: 18.08.2018

Webmaster Türkiye Forum Yönetimi
Devamını Gör
Daha Az Gör

vBulletin 5x ticaret eklentisi

Çöküş
X
 
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • vBulletin 5x ticaret eklentisi

  öncelikle herkese merhaba vBuletin bildiğiniz gibi yeni sistem olduğundan pek eklentileri bulunmamaktadır ancak gün geçtikçe eklentiler haya girmeye başlamıştır vBulletin.org sitesinde 5x sürümü için hazırlanan ticaret eklentisi paylaşılmıştır ancak halen beta olan sistem paylaşıma sunulmuş olup kullanıcılara iletilmiştir yapmanız gereken kurulum yönergelerini takip edip sitenize kurabilirsiniz

  Tr anlatım:
  Duckways: Ticari / satış geribildirim  bu tüm mod nedir hakkında ?

  Birçok kurulun platformunda bir pazar yeri veya satış alanı vardır. Kullanıcılar İnternet üzerinden birbirleriyle işlem yapıyorlar, bu her zaman iyi gitmiyor ... Dolayısıyla, kullanıcıları ve işlemlerini takip etmek için artık yeni Ticaret / Satış eklentimizi duyuruyoruz!

  Ayarlarda, satış / ticaret konularının yerleştirildiği kanalları seçersiniz. Her konunun üstünde bir "Geri bildirim ver" butonunu bulacaksınız. Kullanıcılar birbirlerini 1 ila 5 yıldız arasında değerlendirebilir, profilleri her yayının yanında bir ortalama gösterir. Ördek Yolları


  Hakkında

  Biz iki müşterimiz için bir vBulletin 4 sisteminde çok çalışan bir geliştirici ekibiyiz . 200.000'den fazla kullanıcısı ve 4 milyon mesajı olan en büyüğü.
  Bu son zamanlarda vBulletin 5’e taşındı ve vBulletin 5’te, bazı değişiklikler yaparak düzelteceğimiz bazı sorunlar yaşadık. Paylaşmaya değer olanların bir kısmı buraya vBulletin.org'da eklenecek. Bir özelliği veya eklentiyi kaçırıyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.


  Nasıl kurulur :

  - Aşağıdaki zip dosyasını indirin
  - Sıkıştırın ve "duckwaystrade" klasörünü vBulletin kurulumunuzdaki "core / paketler" klasörüne yükleyin.
  - XML'i yeni bir ürün olarak içe aktararak yükleyin, doldurulması gereken yol: "./core/packages/duckwaystrade/xml/product_duckwaystrade.xml".


  Sürüm geçmişi
  • 1.0.0 - BETA sürümü  Destek

  Soru sormak veya hataları bildirmek için lütfen bu konuyu kullanın.

  İng Anlatımı:

  Duckways: Trade / sales feedback  What is this mod all about?

  A lot of boards have a marketplace or sales area on their platform. Users trading with each other over the internet, that doesn't go well every time.... So, to keep track of users and their trading we now announce our new Trade / Sale plugin!

  In the settings you select channels where sale/trade topics are placed. On top of every topic you'll then find a "Give feedback" button. Users can rate each other 1 to 5 stars, their profile will show an average next to every post.

  About Duckways

  We're a company with a team of developers who have been working a lot on a vBulletin 4 system for two of our customers. The largest one with over 200,000 users and 4 million posts.
  This one migrated to vBulletin 5 recently and we've faced quite some issues in vBulletin 5 which we'll fix by writing custom modifications. Some of those, which are worth sharing, will be added here on vBulletin.org. If you're missing a feature or add-on, please feel free to contact us.


  How to install:

  - Download the zip file below
  - Unzip it and upload the folder "duckwaystrade" to the "core/packages" folder in your vBulletin install.
  - Install the XML by importing it as a new product, the path to fill in is: "./core/packages/duckwaystrade/xml/product_duckwaystrade.xml" without quotes.


  Version history
  • 1.0.0 - BETA release  Support

  Please use this thread to ask questions or to report bugs.
  Eklenen Dosyalar
  Webmaster Türkiye Türkiyenin Webmaster Sitesi

Unconfigured Ad Widget

Çöküş
Hazırlanıyor...
X