Yapılandırılmamış Reklam Widget'ı

Çöküş

Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

vbulletin 5.6.4 türkçe dil dosyası

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Yazı Boyutu

vbulletin 5.6.4 türkçe dil dosyası

Vbulletin 5.6.4 türkçe dil dosyası sitemizde kullandığımız resmi dil dosyasıdır kesinlikle reklam vs içermez gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz dosyayı indirdikten sonra inceliyebilirsiniz çevirisi tarafımızca yapılmıştır kesinlikle başka yerden alıp paylaşılmamıştır.

Dil dosyası çevirisi %98 çevirisi yapılmıştır deng gelen yerleri yapıyoruz veya dil dosyasını inceleyip yapıyoruz pek çevirilecek yeri kalmadı çeviri hatası veya çevirilecek yer varsa iletirseniz çevirisi ve düzeltmesi yapılacaktır.

Dil dosyasını indirdikten sonra admin panelinden dil dosyasını yükleyiniz dil dosyamız güncel sürüm olan 5.6.4 sürümüne uygundur.

Dil dosyasını indiremiyen kullanıcı üyeliğinizi aktif etmeniz gereklidir üye olurken kullandığınız mail adresine aktivasyon mailindeki linkten hesabınızı aktif ettikten sonra sorunsuz bir şekilde dosyayı indirebilirsiniz.
    Eklenen Dosyalar
    Webmaster Türkiye Türkiyenin Webmaster Sitesi

• Yazı Boyutu
    Paylaşım için çok teşekkür ederim yeni kurulumunu yapmakta olduğum sitemde kullanacağım.

Yorum Yap

• Yazı Boyutu
      Aslı SiannodelL tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Paylaşım için çok teşekkür ederim yeni kurulumunu yapmakta olduğum sitemde kullanacağım.
      Güle güle kullanın yeni siteniz için başarılar dileriz

Yorum Yap

• Yazı Boyutu
        Ben bu dil dosyasını indirip kendi siteme ekledim ama türkçe olmuyor. hatta deneme için başka dil de indirip yükledim o dillerde aktif olmuyor acaba ben nerede hata yapıyorum

Yorum Yap

• Yazı Boyutu
          Aslı muratpaftali tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Ben bu dil dosyasını indirip kendi siteme ekledim ama türkçe olmuyor. hatta deneme için başka dil de indirip yükledim o dillerde aktif olmuyor acaba ben nerede hata yapıyorum
          Yükledikten sonra ayarlar kısmından ana dili türkçe yapman lazım ve sitenin altında bulunan dil seçme kısmını türkçe seçmeniz lazım yoksa aksine ing dil gösterilir inceleyin yapamazsanız özel mesaj atın yardımcı olurum size

Yorum Yap

Yapılandırılmamış Reklam Widget'ı

Çöküş
          Hazırlanıyor...
          X