Yapılandırılmamış Reklam Widget'ı

Çöküş

Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Vbulletin 3.8.1 hakkinda

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Yazı Boyutu

Vbulletin 3.8.1 hakkinda

Merhaba. Elimde lisansli Vbulletin 3.8 var. Uzun zaman sonra yeniden kullanmak istiyorum. Basta güvenlik konusunda olmak üzere neler yapmam gerekiyor sizce? Xampp üzerinden birseyler deniyorum. Mesela asagidaki resimde 3.8.1 yaziyordu. Vbulletin sitesinden güvenlik güncellemesi indirdikten sonra 3.8.9 yaziyor. Forum anasayfasinda en altta degismedi yazi. Bunun nedeni nedir? Mesela su an forum sürümü yükseltilmis mi oldu? En güncel sürüm 3.8.11 yaziyor. Fakat onu indirmekle ilgili birsey bulamadim.

Kisacasi Vbulletin 3.8 icin neler yapmaliyim? Neler önerirsiniz? Özellikle güvenlikle ilgili. Tesekkürler.

• Yazı Boyutu
    Öncelikle merhaba vbulletin lisans panelinizden son indirme sürümünü kontrol ederek bkabilirsiniz evet şu anda 3.8.11 son sürümdür düzgün güncelleme yaparsanız sitenin altındada son sürüm yazar
    Webmaster Türkiye Türkiyenin Webmaster Sitesi

Yorum Yap

• Yazı Boyutu
      Mrb. Öncelikle şunu belirteyim vb güncelleme öyle olmuyor.
      aslına bakarsan vb de 3.8.x sürümü en fazla tutulan ve sorunsuz sürümlerden birisidir.
      Benden tavsiye istersen vbulletin.com sitesine üye ol. Ana sitesi odur güncellemelerde oradan yapılıyor başka yerlerde zaman kaybetme bence.
      ​​​​​​Kolay gelsin.
      https://sagliklibirforum.com

Yorum Yap

• Yazı Boyutu
        Aslı Admin tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Öncelikle merhaba vbulletin lisans panelinizden son indirme sürümünü kontrol ederek bkabilirsiniz evet şu anda 3.8.11 son sürümdür düzgün güncelleme yaparsanız sitenin altındada son sürüm yazar

Aslı sagliklibirforum tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Mrb. Öncelikle şunu belirteyim vb güncelleme öyle olmuyor.
        aslına bakarsan vb de 3.8.x sürümü en fazla tutulan ve sorunsuz sürümlerden birisidir.
        Benden tavsiye istersen vbulletin.com sitesine üye ol. Ana sitesi odur güncellemelerde oradan yapılıyor başka yerlerde zaman kaybetme bence.
        ​​​​​​Kolay gelsin.
        Tesekkür ederim. Benim lisansli Vbulletin ürünü asagidakidir. Daha farkli birsey bulamadim. 3.8.11 göremedim. Bunlara göre önce 3.8.1 i sonrasinda ikinci resimdeki Security Patch: 3.8.9 PL1 i mi yapmaliyim. 3.8.11 i nereden bulacagim Ya da bulmama gerek var mi sizce?

Yorum Yap

• Yazı Boyutu
          Sizin son sürüm en üstte yazan sürümdür çok eski bir hesap olabilir ondan dolayı bazı sürümlerin belli bir yerden sonra güncelleme süresi doluyor ondan dolayı en son hangi sürümde kalırsa son sürümünüz o oluyor

Yorum Yap

• Yazı Boyutu
            Güncelleme ücreti vardı yanlış hatırlamıyorsam ücretini ödedikten sonra dilerseniz 5x sürümünüde ündirebilirsiniz ancak ücretide dolar bazında oda baya yüksek meblalara geliyor genede yanlış bilgi vermiyim size paneli incelemeniz gerek

Yorum Yap

• SuperGaZi
              SuperGaZi yorumladı
              Yorumu Düzenleme
              Biz bu sürümü önceden kullaniyorduk. 3.8.4 dü o zamanlar. Sanirim kalkmis. Dedigim gibi son sürüm olarak bunlar gösteriliyor. Forum yükseltmesi var evet ama almayi düsünmüyorum. Bununla devam edecegim. Bakalim önce server islerini felan halledip forumu kurayim.

Vbulletin icin elinizde olan güzel eklentiler mevcut mu? Mevcutsa paylasirsaniz sevinirim. Tekrar tesekkürler.

• Yazı Boyutu
            Güncel versiyonunu kullanın tavsiyemdir son sürümünüz neyse onu indirip kulumumu onunla yapınız kurulum işleninde takıldığınız nokta olursa özelden iletişim kurarsanız yardımcı olmaya çalışırız hosting servisimizde var dilersen hosting aldınızmı kurulumu yapıpta teslim ediyoruz

Yorum Yap

Yapılandırılmamış Reklam Widget'ı

Çöküş
            Hazırlanıyor...
            X