Yapılandırılmamış Reklam Widget'ı

Çöküş

Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

WordPress nedir?

Çöküş
X
 
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • WordPress nedir?

  WordPress nedir?

  WordPress CMS, WordPress Foundation tarafından geliştirilen ve GNU GPLv2 + lisansı altında yayımlanan PHP ve MySQL tabanlı ücretsiz bir açık kaynak içerik yönetim sistemidir. W3Techs tarafından geliştirilen yeni bir çalışma, WordPress'in tüm dünyadaki tüm web sitelerinin% 29,2'si tarafından kullanıldığını gösterdi. Büyük bir sayı gibi görünmüyor, ancak gerçekte% 59,9'luk bir pazar payına sahip ve daha da büyümesi bekleniyor. Bir CMS WordPress'in en popüler web sitesi yönetimi ve blog sistemi olduğu, ancak aynı zamanda en hızlı büyüyen yayın platformu olduğu için en fazla 10 milyon WordPress CMS değerini 74 saniyede çıkardığını söyleyebiliriz.

  Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın. Resmin ismi: images?q=tbn:ANd9GcQ-YCxH_BNHQHTfjHgUvD2aoVABRbFjuozyNFahi0oOSjmd7myprcxtLz6X_g.jpg Görüntüleme: 1 Büyüklüğü: 36.2 KB

  WordPress CMS ilk olarak 23 Mayıs 2003'te kurucuları Matt Mullenweg ve Mike Little tarafından, o zaman yaklaşık 2000 blogda kurulu olan bir b2 / cafelog çatalı olarak yayınlandı. Yeni yayın platformu yavaş yavaş ama istikrarlı bir şekilde büyüdü ve 2009 yılında Açık Kaynaklı CMS MarketShare Raporu, WordPress CMS'nin açık kaynak kodlu bir içerik yönetim sistemine sahip olmasının bu kadar haklı bir şekilde tanınmasını sağladı.

  En güçlü WordPress özelliklerinden bazıları, topluluk tarafından sunulan çok sayıda WordPress teması, yüksek güvenlik ve güçlü medya yönetim aracı seçebilme özelliğine sahip özelleştirilebilir ve mobil uyumlu tasarımlar içerir. Bir WordPress mağazası demosuna ilgi duyuyorsanız, WooCommerce'in büyüklüklerine bakılmaksızın birçok çevrimiçi satıcı tarafından kullanılan tamamen özelleştirilebilir, açık kaynaklı bir e-ticaret eklentisi olduğunu bilmelisiniz.

  Wordpress bir çok platformda halen kullanılmaktadır ve her geçen gün yeni siteler ile büyümektedir

Yapılandırılmamış Reklam Widget'ı

Çöküş
bahis forum
Hazırlanıyor...
X