Yapılandırılmamış Reklam Widget'ı

Çöküş

Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

wordpress error establishing a database connection hatası

Çöküş
X
 
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • wordpress error establishing a database connection hatası

  wordpress genel olarak hata alan bir sürü insan var hatalardan biri ( wordpress error establishing a database connection hatası ) bu hatadır genel olarak olabilir bizimde başımıza geldi ufak çaplı bir araştırmayla hllettik ve bu sorunu yaşayanlara yardımcı olmak amaçlı sizinle paylaşmak istedim yapmanız gereken en başta tüm sitenin yedeğinizi alınız kesinlikle yedek almakdan işlem yapmayınız

  adım 1: yapmanız gereken ilk başta sitenizde veren error establishing a database connection hatası wp-admin girerkende veriyormu girdiğinizde admin panelinde “One or more database tables are unavailable. The database may need to be repaired” gibi farklı bir hata alıyorsanız, yapmanız gereken sadece wordpress sitenizin veritabanını onarmak.

  Veritabanı onarmayı ise alttaki kodu wp-config.php dosyanıza ekleyerek yapabilirsiniz;
  Kod:
  define('WP_ALLOW_REPAIR', true);
  Kod ekledikten sonra http://www.sizinsiteniz.com/wp-admin/maint/repair.php adresine gidin ve karşınıza alttaki resimde olduğu gibi bir ekran çıkacaktır.

  Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın. Resmin ismi:  Görüntüleme: 1 Büyüklüğü: 14.6 KB

  Bu noktada repair database yada repair and optimize database butonlarından birine tıklayarak veritabanınızı onarabilirsiniz.
  Webmaster Türkiye Türkiyenin Webmaster Sitesi

Yapılandırılmamış Reklam Widget'ı

Çöküş
bahis forum
Hazırlanıyor...
X