Yapılandırılmamış Reklam Widget'ı

Çöküş

Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

xenforo dil dosyası yüklerken beyaz sayfa hatası

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• xenforo dil dosyası yüklerken beyaz sayfa hatası

Öncelikle herkese merhaba bir çoğu insanın başına gelen sorundur bir zamanlar bende çok yaşadım araştırdım ancak doğru düzgün bir çözüm bulamadım
    lakin size temiz ve sorunsuz bir çözüm sunacam dediklerimi doğru yaparsanız sorunsuz dil dosyasını eklemiş olursunuz
    xenforo ilk ing olduğu için ilk yapmanız gereken yeni dil dosyası oluşturun ilk başta admin panelinden giriş yapıyoruz

admin panelinden giriş yaptıktan sonra sol menüden ( Appearance ) menüsüne tıklıyoruz açılan menüden ( Languages ) seçeneğine tıklıyoruz
    açılan sapyada üst sağ kşede bulunan (Add language) tıklayınız
    Title yazan yere ( Türkçe (TR) ) yazıyoruz
    Parent language yazan yerden ( English (US) ) seçiniz.
    Locale yazan yere ( Turkish ) seçiniz ve Save diyip kaydediniz

tekrar dil sayfasına girip ( Import ) seçeneğini tıklıyoruz burdan dil dosyasımızı seciyoruz ve burda iki seçenek bulunmaktadır alttaki (
    Overwrite language ) seçeneği seçip açmış olduğumuz ( Türkçe (TR) ) dil seçeneğini seçip ( Import ) diyoruz ve yüklenmesini bekliyoruz burda indirdiğiniz dil dosyasını açmiş olduğummuz dil dosyasının üzerine yazımış oluyoruz ve sorunsuz bir şekilde siteniz türkçe olmuş oluyor resimli anlatım ve videolu anlatım en kısa sürede çekip ekleyeceğim
    umarım sorunsuz ve sıkıntısız kurmuş olursunuz sitenizi takıldığınız nokta olursa pm atın yardımcı olmaya çalışayım
    Webmaster Türkiye Türkiyenin Webmaster Sitesi

Yapılandırılmamış Reklam Widget'ı

Çöküş
Hazırlanıyor...
X