Unconfigured Ad Widget

Çöküş

Duyuru

Çöküş

Forum Kuralları

Forum Kuralları
- Forumda yazılmış olan mesajlardan tamamen yazıyı yazan forum üyesi sorumludur. Forum üyelerinin yazdıkları yazılardan dolayı forumumuz hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Foruma üye olan herkes bu kurallara uymuş kabul edilir.
- Açmış olduğunuz konu başlıkları konu ile alakalı olmalıdır, alakasız başlıklar ile açılan konular kilitlenerek çöp'e taşınacaktır.
- Türkiye Cumhuriyeti yasalarını veyahut uluslararası kanunları, anlaşmaları ve tüzükleri ihlal eden mesajlar foruma kesinlikle gönderilemez.
- Tehdit edici, küfürlü, türk örf ve adetlerine karşı, nefret dolu veyahut çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, mezhep, dil ve ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyalleri kullanmak; forum yöneticilerini ve üyelerini küçümser davranışlar sergilemek kesinlikle yasaktır.
- Forumda, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veyahut aracı olunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki bütün ticari kaygı güden mesajlar ve wa.rez, mp3, se.rial, hack appz, adult (porn.nografik) vb. sitelere ait paylaşım, tanıtım ve de ticaret yapmak yasaktır.
- Mesajlarınızda öğretici veyahut örnek resimler dışında resim kullanılamaz.
- Forum yöneticileri (adminler ve modlar) kurallara uymayan mesajları değiştirme ve silme hakkına sahiptir.
- Forum kurallarına uymayan üyeler yöneticiler tarafından uyarılır, davranışın tekrarında sistemimizden banlanabilir (yasaklama) ve/veya kayıtları silinir.
* Signatür-İmza'da aşırı büyütülmüş reklam metinlerine, 2 den fazla linke yer verilemez.
* Diğer sitelerin şikayetlerine sebep olabilecek (örneğin izinsiz) alıntılar yapmak yasaktır.

Madde 1: Büyük yazı yazmak bağırmak anlamına gelir. Bütün mesaj boyunca büyük harflerle yazanlar.
birincisinde ; uyarı, ikincisinde; uyarı, üçüncüsünde; 7 gün uzaklaştırma cezası alırlar...


Madde 1.1: Mesaj içinde puntosu çok büyük yazılar yazmak.
birincisinde; uyarı, ikincisinde; 1 gün ceza, üçüncüde; 1 ay uzaklaştırma cezası alırlar...

Madde 2: Forum içerisinde küfür, +18, argo kelimeler, hiç yoktan yere konuyu baltalamak ve aşağılayıcı sözler kullanmak.
birincisinde; süresiz banlanır.

Madde 3: Forumumuzda bütün yöneticiler iyi niyetlidir, hiç bir art niyeti olmamakla birlikte konunuza yada mesajınıza o konuda veyahut mesajda problem yada soru yoksa emin olun hiç bir yönetici ve modlarımız konuya ve mesaja müdahale etmezler. Eğer haksız olduğunu düşünürseniz,
Yönetici ise; savunma hakkınız yoktur.
S.mod ise; Yöneticiye ö.m atın.
Mod ise; S.mod'a öm atın.
Eğer öm ( özel mesaj ) 'ınızda argo, ve yetkiliye karşı madde 1 deki gibi argo,küfür, aşağılayıcı sözler bulunursa. madde 1 uygulanır ( yetkiliye karşı saygısızlık süresiz banlanma )


Madde 4: Forumumuzda kesinlikle tek hesap kullanmanız gerekmektedir. Bir veyahut birden fazla hesabı olan kişinin bir diğer hesabı kapatılır. Bir daha tekrarlanması durumunda ip ban atılır.

Madde 5: Webmasterturkiye forumlarında saldırmaya yönelik, virüs, virüs kodları, zararlı içerikler paylaşan ve saldırılar gerçekleştiren kişiler sınırsız ip banlanır...

Madde 6: Forumumuz legal bir forum illegal e izin vermemektedir. w+rez program script ve ya başka birşey paylaşımında paylaşan kişi sınırsız olarak uzaklaştırılır.

Madde 7: Forumumuz herhangi bir sorumluluğu kesinlikle kabul etmemektedir. Eğer kurallara uymazsanız kuralların altında yazılan işlemler uygulanır. Buna itiraz hakkınız bulunmaktadır. Haksız yere ise kuralların altındaki işlemlerin 3 katı uygulanır.

Madde 8: Forumlarımızda ard ard'a mesajlar yazmak (flood yapmak) yasaktır. Bir yazdığınız mesajın üstünden 24 saat geçtikten sonra mesaj yazma hakkına sahipsiniz.

Madde 9: Forumumuzda yer alan Ticaret konusunda forumumuzdan kimseyi suçlayamazsınız. Ticaret yaparken kişinin +rep'ine ve E-ticaret Puanlarını inceleyin. Yapılan ticaretten kesinlikle ticareti gerçekleştiren taraflar sorumludur. Aksi durumda kimseyi suçlamaya hakkınız yoktur.

Madde 10: Forumda bahis ve kumar ile tanıtım yazısı reklam gibi yazılar yorumlar yapmak yasaktır forum kurallarına uymayıp konu yorum veya reklam yapan kullanıcıların açtıkları konu yorum veya reklam içerikleri direk olarak adminler tarafından silinip kullanıcıya uyarı mesajı atılır kurallara uymayıp tekrar aynı davranışlarda kulanıcı forumdan uzaklaştırılır hiç bir içerik paylaşımı yapamaz.

Madde 11: Forum sitemizde konu açarken aynı konudan birden fazla açmak yasaktır kurallara uymayıp konu açanlar ilkinde uyarı mesajı atıp açılan konu silinir ikinci kez aynı şekilde konu açıldığı taktirde konu silinip forumdan uzaklaştırılır.

Son Güncelleme: 18.08.2018

Webmaster Türkiye Forum Yönetimi
Devamını Gör
Daha Az Gör

Paykasa kart - bozum işlemleri

Çöküş
X
 
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • Paykasa kart - bozum işlemleri

  Paykasa Kart Satın Al – Ucuz Paykasa


  Paykasa Kart Satın Al – Ucuz Paykasa, 2013 yılında hizmete başlayan ve tüm dünyaya adını duyuran ön ödemeli kripto para sistemi olan paykasa güvenli bir ödeme sistemidir. Kripto para gelişiminde de ilk adımı atan paykasa kendini bu yönde ciddi anlamda geliştirmiştir. Bununla beraber Bitcoin gibi sistemler de kripto para dünyasına giriş sağlamıştır. İnternetten alışveriş yapan kişiler için en güvenli ödeme sistemi olan bu hizmet ile gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz. Türkiye’ de bulunan tüm müşterilerimiz paykasa satın alma ve paykasa bozum işlemlerinden uygun fiyatlarda yararlanabilirler.

  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ İÇİN PAYKASA
  Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte internetten alışveriş yapmak oldukça popüler hale geldi. Kredi kartı veya Banka kartı bilgilerini paylaşmak istemeyen insanlar internetten alışveriş yapmak istemezler. Bu durumu ortadan kaldıran paykasa ile güvenli bir şekilde kart bilgilerinizi vermeden alışveriş yapabilirsiniz.

  PAYKASA KART NEDİR ?

  Paykasa kart internet üzerinden verilen tüm siparişler için kullanılan güvenli bir ödeme sistemidir. Ön ödemeli olarak kullanılan bu kart ile kredi kartı bilgilerinizi vermeden güvenli bir şekilde istediğiniz siteden ürün veya ürünler satın alabilirsiniz.

  PAYKASA KART ÖZELLİKLERİ

  İnternetten sık sık sipariş veren kişiler için güvenli bir ödeme sistemi paykasa büyük bir kurtarıcı olmayı başarmıştır. Ön ödemeli ve güvenli yöntem olan bu kart sadece sizin bildiğiniz 16 haneli pin kodu ile güvenli bir şekilde ödeme yapmanıza yardımcı olacaktır.

  NERELERDE KULLANILIR

  E-Ticaret, oyun siteleri ve her türlü alışveriş sitesinde hızlı ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. En ucuz ve en uygun fiyatlarda bulunan paykasa kart al günlük kur üzerinden değerlendirerek ve buna göre satın alınmalıdır. Daha ucuz paykasa fiyatları için web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

  Büyük Kolaylık Sağlayan Paykasa Kartlar

  Günümüzde internet aracılığı ile alışverişin oldukça popüler olduğunu biliyoruz. Neredeyse tüm ihtiyaçlarımızı internetten karşılıyoruz. Paykasa kart ile kredi kartı bilgilerinizi paylaşmadan hızlı ve kolay bir şekilde alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Paykasa ön ödemeli kart ile tüm alışverişlerinizi karşılayabilirsiniz.

  Paykasa Kartın Amacı Nedir?

  Paykasa kart internet ortamında güvenli bir şekilde alışveriş yapma aracıdır. 16 haneli güvenli pin koduna sahip olan bu kart ile alışverişlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu kart ile
  10, 15, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 100, 250, 500 ya da 1000 Euro’ya kadar ön ödeme yapabilirsiniz. Paykasa kart son derece uygun ve güvenli bir ödeme yöntemidir.

  PAYKASA KART İLE DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER

  Alışveriş yaptığınız web sitesinin güvenilir bağlantı kullanması
  Alışveriş yaptığınız web sitesinin iletişim numaralarının olması
  Alışveriş yaptığınız sitenin adres bilgilerinin bulunması
  Bu maddelere dikkat ediniz.

  PAYKASA KART HİZMETİ

  Paykasa kart ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızı 7/24 Canlı Destek hattımıza bağlanarak iletebilirsiniz. Müşteri memnuniyetine her daim önem veren müşteri temsilcilerimiz size her konu hakkında yardımcı olacaktır. Kart satın alma işlemlerinizi paykasa sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz

Unconfigured Ad Widget

Çöküş
Hazırlanıyor...
X