Unconfigured Ad Widget

Çöküş

Duyuru

Çöküş

Forum Kuralları

Forum Kuralları
- Forumda yazılmış olan mesajlardan tamamen yazıyı yazan forum üyesi sorumludur. Forum üyelerinin yazdıkları yazılardan dolayı forumumuz hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Foruma üye olan herkes bu kurallara uymuş kabul edilir.
- Açmış olduğunuz konu başlıkları konu ile alakalı olmalıdır, alakasız başlıklar ile açılan konular kilitlenerek çöp'e taşınacaktır.
- Türkiye Cumhuriyeti yasalarını veyahut uluslararası kanunları, anlaşmaları ve tüzükleri ihlal eden mesajlar foruma kesinlikle gönderilemez.
- Tehdit edici, küfürlü, türk örf ve adetlerine karşı, nefret dolu veyahut çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, mezhep, dil ve ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyalleri kullanmak; forum yöneticilerini ve üyelerini küçümser davranışlar sergilemek kesinlikle yasaktır.
- Forumda, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veyahut aracı olunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki bütün ticari kaygı güden mesajlar ve wa.rez, mp3, se.rial, hack appz, adult (porn.nografik) vb. sitelere ait paylaşım, tanıtım ve de ticaret yapmak yasaktır.
- Mesajlarınızda öğretici veyahut örnek resimler dışında resim kullanılamaz.
- Forum yöneticileri (adminler ve modlar) kurallara uymayan mesajları değiştirme ve silme hakkına sahiptir.
- Forum kurallarına uymayan üyeler yöneticiler tarafından uyarılır, davranışın tekrarında sistemimizden banlanabilir (yasaklama) ve/veya kayıtları silinir.
* Signatür-İmza'da aşırı büyütülmüş reklam metinlerine, 2 den fazla linke yer verilemez.
* Diğer sitelerin şikayetlerine sebep olabilecek (örneğin izinsiz) alıntılar yapmak yasaktır.

Madde 1: Büyük yazı yazmak bağırmak anlamına gelir. Bütün mesaj boyunca büyük harflerle yazanlar.
birincisinde ; uyarı, ikincisinde; uyarı, üçüncüsünde; 7 gün uzaklaştırma cezası alırlar...


Madde 1.1: Mesaj içinde puntosu çok büyük yazılar yazmak.
birincisinde; uyarı, ikincisinde; 1 gün ceza, üçüncüde; 1 ay uzaklaştırma cezası alırlar...

Madde 2: Forum içerisinde küfür, +18, argo kelimeler, hiç yoktan yere konuyu baltalamak ve aşağılayıcı sözler kullanmak.
birincisinde; süresiz banlanır.

Madde 3: Forumumuzda bütün yöneticiler iyi niyetlidir, hiç bir art niyeti olmamakla birlikte konunuza yada mesajınıza o konuda veyahut mesajda problem yada soru yoksa emin olun hiç bir yönetici ve modlarımız konuya ve mesaja müdahale etmezler. Eğer haksız olduğunu düşünürseniz,
Yönetici ise; savunma hakkınız yoktur.
S.mod ise; Yöneticiye ö.m atın.
Mod ise; S.mod'a öm atın.
Eğer öm ( özel mesaj ) 'ınızda argo, ve yetkiliye karşı madde 1 deki gibi argo,küfür, aşağılayıcı sözler bulunursa. madde 1 uygulanır ( yetkiliye karşı saygısızlık süresiz banlanma )


Madde 4: Forumumuzda kesinlikle tek hesap kullanmanız gerekmektedir. Bir veyahut birden fazla hesabı olan kişinin bir diğer hesabı kapatılır. Bir daha tekrarlanması durumunda ip ban atılır.

Madde 5: Webmasterturkiye forumlarında saldırmaya yönelik, virüs, virüs kodları, zararlı içerikler paylaşan ve saldırılar gerçekleştiren kişiler sınırsız ip banlanır...

Madde 6: Forumumuz legal bir forum illegal e izin vermemektedir. w+rez program script ve ya başka birşey paylaşımında paylaşan kişi sınırsız olarak uzaklaştırılır.

Madde 7: Forumumuz herhangi bir sorumluluğu kesinlikle kabul etmemektedir. Eğer kurallara uymazsanız kuralların altında yazılan işlemler uygulanır. Buna itiraz hakkınız bulunmaktadır. Haksız yere ise kuralların altındaki işlemlerin 3 katı uygulanır.

Madde 8: Forumlarımızda ard ard'a mesajlar yazmak (flood yapmak) yasaktır. Bir yazdığınız mesajın üstünden 24 saat geçtikten sonra mesaj yazma hakkına sahipsiniz.

Madde 9: Forumumuzda yer alan Ticaret konusunda forumumuzdan kimseyi suçlayamazsınız. Ticaret yaparken kişinin +rep'ine ve E-ticaret Puanlarını inceleyin. Yapılan ticaretten kesinlikle ticareti gerçekleştiren taraflar sorumludur. Aksi durumda kimseyi suçlamaya hakkınız yoktur.

Madde 10: Forumda bahis ve kumar ile tanıtım yazısı reklam gibi yazılar yorumlar yapmak yasaktır forum kurallarına uymayıp konu yorum veya reklam yapan kullanıcıların açtıkları konu yorum veya reklam içerikleri direk olarak adminler tarafından silinip kullanıcıya uyarı mesajı atılır kurallara uymayıp tekrar aynı davranışlarda kulanıcı forumdan uzaklaştırılır hiç bir içerik paylaşımı yapamaz.

Madde 11: Forum sitemizde konu açarken aynı konudan birden fazla açmak yasaktır kurallara uymayıp konu açanlar ilkinde uyarı mesajı atıp açılan konu silinir ikinci kez aynı şekilde konu açıldığı taktirde konu silinip forumdan uzaklaştırılır.

Son Güncelleme: 18.08.2018

Webmaster Türkiye Forum Yönetimi
Devamını Gör
Daha Az Gör

Depolama Raf Sistemleri

Çöküş
X
 
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • Depolama Raf Sistemleri

  depo raf sistemleri, günümüzden yaygın olarak kullanılan ve geniş kullanım alanları olan konvansiyonel bir depolama sistemidir. Genellikle depolarda kullanılmakla birlikte oldukça kullanışlıdır. Bu sistem imalat sırasında, iki modül arka arkaya gelecek şekilde oluşturulur ve aralarına çift taraflı ara bağlantılar yerleştirilerek oluşturulmaktadır. Bu depolama raf sistemleri sayesinde her bir palet birbirinden bağımsız olarak raflara rahatlıkla yerleştirilebilmektedir. Bunun yanı sıra, sistemlerin fazla yer kaplamaması ve kullanışlı olması, malzemelerin forklift yardımıyla rahatlıkla raflara yerleştirilebilmesine olanak sağlar. Sistemlerin yükseklikleri ve tablalar arasında ki mesafe sizlerin isteğine göre belirlenmektedir. Çünkü bu tür sistemlerin farklı kullanım alanları olduğu için standart ölçüler her ortama uymamaktadır. Bunun bilincinde olarak hareket ettiğiniz zaman raf sistemleri İstanbul sayesinde istediğiniz ürünlere rahatlıkla erişebilirsiniz. Sırt sırta rafların önemli bir özelliği de, diğer raf modelleri ile kullanılabilmesidir. Böylece her türlü malzemenizi deponuzda rahatlıkla saklayabilirsiniz ve sonrasında aradığınız ürüne rahatlıkla erişim sağlayabilirsiniz.
  Depo rafları, gelişen teknoloji sayesinde kolay monte ve kurulum özelliğine sahiptir. Bu sayede sahip olduğunuz sistemler kısa süre de kurularak sizlerin hizmetine sunulabilmektedir. Bunun yanı sıra, depo raf modelleri içerisinde yer alan sırt sırta sistemler sayesinde depolanan paletlere rahatlıkla ulaşılabilmektedir. Kullanılan paletlerin boyutlarına göre tabla arası mesafeler rahatlıkla ayarlanabilmektedir. Bu sayede her bir paletinizi palet rafları sayesinde rahatlıkla depolayabilme şansınız bulunmaktadır. Raf tablası, ağır ürünlerin depolanma olasılığı göz önünde bulundurularak sağlam malzemelerden üretilmektedir. Ağır yük rafları, adından da anlaşılacağı üzere ağır yük taşıması gerektiği için bu durum göz önünde bulundurularak üretilmektedir. Bunun yanı sıra, farklı yapıda ki ürünler de üretildiği için sizlerin ne tür bir ürüne ihtiyacınız olduğuna iyi karar vermeniz gerekmektedir. Aksi halde verilen yanlış kararlar sonucunda olumsuz durumlarla karşılaşma riskiniz bulunmaktadır. Bu riski ortadan kaldırmak için profesyonel kişilere danışarak kararlarınızı vermelisiniz.
  Fabrika raf sistemleri, özel istek üzerine üretilen sistemlerdir. Çünkü her bir fabrikanın kullanmakta olduğu sistemler ve kullanım amaçları farklılık göstermektedir. Bu nedenden dolayı bu tür sistemler sizlerim kullanım amacı göz önünde bulundurularak üretilmektedir. Ayrıca, sistemlerin fabrika içerisinde mi yoksa fabrikanın depo kısmında mı kullanılacağı da büyük önem arz etmektedir. Çünkü fabrikanın deposunda kullanılan rafların ağır yükleri taşıyabilme özelliği bulunması gerekir. Ancak fabrika içerisinde kullanılan rafların hafif yükleri taşıması için kullanılacağı düşünülebilir. Burada ürünü alacak kişinin iyi tercih yaparak talebini sunması gerekmektedir. Böylece ihtiyacı olan ürüne tam donanımlı olarak kavuşur ve fabrikasında kullanmaya başlayabilir.
  İşyeri raf modelleri, işyerinin yapısına göre değişkenlik göstermektedir. Ofis tarzı bir işyeri varsa, burada dosyaların yerleştirileceği raflar kullanılabilir. Ancak eczane için raf modeli isteniyor ise, ofiste kullanılan raf modelinden farklı raf modeli tercih edilmelidir. Anlaşılacağı üzere her bir işyeri için farklı bir model kullanılması gerekmektedir. Markette ürünlerin sergilenmesi için kullanılan rafların bir fabrikada kullanılması mantıksız bir seçim olacaktır. Bu nedenden dolayı işyerinizin yapısına uygun olan raf modellerinden birini seçebilirsiniz. Raf modelleri genel olarak iş yerleri için standart olarak üretilmektedir. Ancak alınan talepler üzerine bu standart ürünün dışına çıkılarak sizlerin istekleri doğrultusunda özel ürünler üretilebilmektedir.
  Rack raf sistemi, sırt sırta raf modeline örnek olarak gösterilebilmektedir. Geniş kullanım alanlarına sahip olan bu ürün, kullanılan yerler de alan tasarrufu da sağlayabilmektedir. Bunun yanı sıra, paletli ve ağır yüklerin depolanması için oldukça kullanışlı ürün olarak karşımıza çıkan bir modeldir.

Unconfigured Ad Widget

Çöküş
Hazırlanıyor...
X