Unconfigured Ad Widget

Çöküş

Duyuru

Çöküş

Forum Kuralları

Forum Kuralları
- Forumda yazılmış olan mesajlardan tamamen yazıyı yazan forum üyesi sorumludur. Forum üyelerinin yazdıkları yazılardan dolayı forumumuz hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Foruma üye olan herkes bu kurallara uymuş kabul edilir.
- Açmış olduğunuz konu başlıkları konu ile alakalı olmalıdır, alakasız başlıklar ile açılan konular kilitlenerek çöp'e taşınacaktır.
- Türkiye Cumhuriyeti yasalarını veyahut uluslararası kanunları, anlaşmaları ve tüzükleri ihlal eden mesajlar foruma kesinlikle gönderilemez.
- Tehdit edici, küfürlü, türk örf ve adetlerine karşı, nefret dolu veyahut çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, mezhep, dil ve ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyalleri kullanmak; forum yöneticilerini ve üyelerini küçümser davranışlar sergilemek kesinlikle yasaktır.
- Forumda, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veyahut aracı olunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki bütün ticari kaygı güden mesajlar ve wa.rez, mp3, se.rial, hack appz, adult (porn.nografik) vb. sitelere ait paylaşım, tanıtım ve de ticaret yapmak yasaktır.
- Mesajlarınızda öğretici veyahut örnek resimler dışında resim kullanılamaz.
- Forum yöneticileri (adminler ve modlar) kurallara uymayan mesajları değiştirme ve silme hakkına sahiptir.
- Forum kurallarına uymayan üyeler yöneticiler tarafından uyarılır, davranışın tekrarında sistemimizden banlanabilir (yasaklama) ve/veya kayıtları silinir.
* Signatür-İmza'da aşırı büyütülmüş reklam metinlerine, 2 den fazla linke yer verilemez.
* Diğer sitelerin şikayetlerine sebep olabilecek (örneğin izinsiz) alıntılar yapmak yasaktır.

Madde 1: Büyük yazı yazmak bağırmak anlamına gelir. Bütün mesaj boyunca büyük harflerle yazanlar.
birincisinde ; uyarı, ikincisinde; uyarı, üçüncüsünde; 7 gün uzaklaştırma cezası alırlar...


Madde 1.1: Mesaj içinde puntosu çok büyük yazılar yazmak.
birincisinde; uyarı, ikincisinde; 1 gün ceza, üçüncüde; 1 ay uzaklaştırma cezası alırlar...

Madde 2: Forum içerisinde küfür, +18, argo kelimeler, hiç yoktan yere konuyu baltalamak ve aşağılayıcı sözler kullanmak.
birincisinde; süresiz banlanır.

Madde 3: Forumumuzda bütün yöneticiler iyi niyetlidir, hiç bir art niyeti olmamakla birlikte konunuza yada mesajınıza o konuda veyahut mesajda problem yada soru yoksa emin olun hiç bir yönetici ve modlarımız konuya ve mesaja müdahale etmezler. Eğer haksız olduğunu düşünürseniz,
Yönetici ise; savunma hakkınız yoktur.
S.mod ise; Yöneticiye ö.m atın.
Mod ise; S.mod'a öm atın.
Eğer öm ( özel mesaj ) 'ınızda argo, ve yetkiliye karşı madde 1 deki gibi argo,küfür, aşağılayıcı sözler bulunursa. madde 1 uygulanır ( yetkiliye karşı saygısızlık süresiz banlanma )


Madde 4: Forumumuzda kesinlikle tek hesap kullanmanız gerekmektedir. Bir veyahut birden fazla hesabı olan kişinin bir diğer hesabı kapatılır. Bir daha tekrarlanması durumunda ip ban atılır.

Madde 5: Webmasterturkiye forumlarında saldırmaya yönelik, virüs, virüs kodları, zararlı içerikler paylaşan ve saldırılar gerçekleştiren kişiler sınırsız ip banlanır...

Madde 6: Forumumuz legal bir forum illegal e izin vermemektedir. w+rez program script ve ya başka birşey paylaşımında paylaşan kişi sınırsız olarak uzaklaştırılır.

Madde 7: Forumumuz herhangi bir sorumluluğu kesinlikle kabul etmemektedir. Eğer kurallara uymazsanız kuralların altında yazılan işlemler uygulanır. Buna itiraz hakkınız bulunmaktadır. Haksız yere ise kuralların altındaki işlemlerin 3 katı uygulanır.

Madde 8: Forumlarımızda ard ard'a mesajlar yazmak (flood yapmak) yasaktır. Bir yazdığınız mesajın üstünden 24 saat geçtikten sonra mesaj yazma hakkına sahipsiniz.

Madde 9: Forumumuzda yer alan Ticaret konusunda forumumuzdan kimseyi suçlayamazsınız. Ticaret yaparken kişinin +rep'ine ve E-ticaret Puanlarını inceleyin. Yapılan ticaretten kesinlikle ticareti gerçekleştiren taraflar sorumludur. Aksi durumda kimseyi suçlamaya hakkınız yoktur.

Madde 10: Forumda bahis ve kumar ile tanıtım yazısı reklam gibi yazılar yorumlar yapmak yasaktır forum kurallarına uymayıp konu yorum veya reklam yapan kullanıcıların açtıkları konu yorum veya reklam içerikleri direk olarak adminler tarafından silinip kullanıcıya uyarı mesajı atılır kurallara uymayıp tekrar aynı davranışlarda kulanıcı forumdan uzaklaştırılır hiç bir içerik paylaşımı yapamaz.

Madde 11: Forum sitemizde konu açarken aynı konudan birden fazla açmak yasaktır kurallara uymayıp konu açanlar ilkinde uyarı mesajı atıp açılan konu silinir ikinci kez aynı şekilde konu açıldığı taktirde konu silinip forumdan uzaklaştırılır.

Son Güncelleme: 18.08.2018

Webmaster Türkiye Forum Yönetimi
Devamını Gör
Daha Az Gör

Manisa temizlik şirketleri

Çöküş
X
 
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • Manisa temizlik şirketleri

  Web site adresi: Manisatemizlik.com
  Web site konusu: Manisa temizlik şirketleri

  Temizlik konusundaki ihtiyaçlar günümüzde giderek artmaktadır. Temizlik hijyen sağlamakla birlikte bizim ve çevremizin sağlığının korunabilmesi adına son derece önemli bir faktördür. Temizliği profesyonel bir şekilde gerçekleştiren kuruluşlar ise genel olarak temizlik şirketleri olarak adlandırılmaktadır. Manisa’da kendi sektöründe var olan ihtiyaçlara yönelik çözüm üreten en iyi temizlik firmalarından bir tanesi olan manisatemizlik.com son derece geniş çaplı bir hizmet sunmakta, kendileri aracılığıyla hizmet alan herkesi en iyi şekilde memnun etmektedir.
  Manisa Temizlik Şirketi / Manisatemizlik.com


  Günü kurtarmanın değil, yarınlarınızda sizleri en iyi şekilde memnun edebilmenin gayesi içerisinde olan manisatemizlik.com sektöründe en başarılı kuruluşlar arasında yer almaktadır. Profesyonel olarak hizmet sunan Manisa temizlik şirketi arayan kişiler kendileri ile iletişime geçerek kolay bir şekilde hizmet alabilir. Müşterilerinin memnuniyetini son derece önemseyen bu kuruluş ev temizliği, bina temizliği, banka temizliği, okul, dershane temizliği, fabrika temizliği, hastane temizliği gibi taleplere yönelik olarak hizmet sunan en iyi Manisa temizlik şirketleri arasında yer almaktadır.

  Manisa Ev - Otel - İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi

  Manisa ev, otel, inşaat sonrası temizlik şirketi arıyorsanız eğer hizmet alabilirsiniz. Manisatemizlik.com tecrübeli ve yeterli bilgi birikimine sahip ekip arkadaşları ile birlikte mevcut faaliyetlerini sürdürmektedir. Uygun fiyat politikası ile aynı zamanda titiz temizlik hizmetlerini bir arada sunmaktadır. Merdiven altı kuruluşlara nazaran sorumluluk alan ve sözünde duran bu firma sizleri de en iyi şekilde memnun edecektir. En iyi Manisa temizlik şirketleri hangileri? Manisa temizlik şirketleri fiyatları ne kadar? Manisa temizlik firmaları ve benzeri tüm konularda arayış içerisinde iseniz manisatemizlik.com internet sitesine giriş yapmanızı, bu kuruluş güvencesi ile hizmet almanızı tavsiye ederiz.

Unconfigured Ad Widget

Çöküş
Hazırlanıyor...
X