Unconfigured Ad Widget

Çöküş

Duyuru

Çöküş

Forum Kuralları

Forum Kuralları
- Forumda yazılmış olan mesajlardan tamamen yazıyı yazan forum üyesi sorumludur. Forum üyelerinin yazdıkları yazılardan dolayı forumumuz hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Foruma üye olan herkes bu kurallara uymuş kabul edilir.
- Açmış olduğunuz konu başlıkları konu ile alakalı olmalıdır, alakasız başlıklar ile açılan konular kilitlenerek çöp'e taşınacaktır.
- Türkiye Cumhuriyeti yasalarını veyahut uluslararası kanunları, anlaşmaları ve tüzükleri ihlal eden mesajlar foruma kesinlikle gönderilemez.
- Tehdit edici, küfürlü, türk örf ve adetlerine karşı, nefret dolu veyahut çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, mezhep, dil ve ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyalleri kullanmak; forum yöneticilerini ve üyelerini küçümser davranışlar sergilemek kesinlikle yasaktır.
- Forumda, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veyahut aracı olunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki bütün ticari kaygı güden mesajlar ve wa.rez, mp3, se.rial, hack appz, adult (porn.nografik) vb. sitelere ait paylaşım, tanıtım ve de ticaret yapmak yasaktır.
- Mesajlarınızda öğretici veyahut örnek resimler dışında resim kullanılamaz.
- Forum yöneticileri (adminler ve modlar) kurallara uymayan mesajları değiştirme ve silme hakkına sahiptir.
- Forum kurallarına uymayan üyeler yöneticiler tarafından uyarılır, davranışın tekrarında sistemimizden banlanabilir (yasaklama) ve/veya kayıtları silinir.
* Signatür-İmza'da aşırı büyütülmüş reklam metinlerine, 2 den fazla linke yer verilemez.
* Diğer sitelerin şikayetlerine sebep olabilecek (örneğin izinsiz) alıntılar yapmak yasaktır.

Madde 1: Büyük yazı yazmak bağırmak anlamına gelir. Bütün mesaj boyunca büyük harflerle yazanlar.
birincisinde ; uyarı, ikincisinde; uyarı, üçüncüsünde; 7 gün uzaklaştırma cezası alırlar...


Madde 1.1: Mesaj içinde puntosu çok büyük yazılar yazmak.
birincisinde; uyarı, ikincisinde; 1 gün ceza, üçüncüde; 1 ay uzaklaştırma cezası alırlar...

Madde 2: Forum içerisinde küfür, +18, argo kelimeler, hiç yoktan yere konuyu baltalamak ve aşağılayıcı sözler kullanmak.
birincisinde; süresiz banlanır.

Madde 3: Forumumuzda bütün yöneticiler iyi niyetlidir, hiç bir art niyeti olmamakla birlikte konunuza yada mesajınıza o konuda veyahut mesajda problem yada soru yoksa emin olun hiç bir yönetici ve modlarımız konuya ve mesaja müdahale etmezler. Eğer haksız olduğunu düşünürseniz,
Yönetici ise; savunma hakkınız yoktur.
S.mod ise; Yöneticiye ö.m atın.
Mod ise; S.mod'a öm atın.
Eğer öm ( özel mesaj ) 'ınızda argo, ve yetkiliye karşı madde 1 deki gibi argo,küfür, aşağılayıcı sözler bulunursa. madde 1 uygulanır ( yetkiliye karşı saygısızlık süresiz banlanma )


Madde 4: Forumumuzda kesinlikle tek hesap kullanmanız gerekmektedir. Bir veyahut birden fazla hesabı olan kişinin bir diğer hesabı kapatılır. Bir daha tekrarlanması durumunda ip ban atılır.

Madde 5: Webmasterturkiye forumlarında saldırmaya yönelik, virüs, virüs kodları, zararlı içerikler paylaşan ve saldırılar gerçekleştiren kişiler sınırsız ip banlanır...

Madde 6: Forumumuz legal bir forum illegal e izin vermemektedir. w+rez program script ve ya başka birşey paylaşımında paylaşan kişi sınırsız olarak uzaklaştırılır.

Madde 7: Forumumuz herhangi bir sorumluluğu kesinlikle kabul etmemektedir. Eğer kurallara uymazsanız kuralların altında yazılan işlemler uygulanır. Buna itiraz hakkınız bulunmaktadır. Haksız yere ise kuralların altındaki işlemlerin 3 katı uygulanır.

Madde 8: Forumlarımızda ard ard'a mesajlar yazmak (flood yapmak) yasaktır. Bir yazdığınız mesajın üstünden 24 saat geçtikten sonra mesaj yazma hakkına sahipsiniz.

Madde 9: Forumumuzda yer alan Ticaret konusunda forumumuzdan kimseyi suçlayamazsınız. Ticaret yaparken kişinin +rep'ine ve E-ticaret Puanlarını inceleyin. Yapılan ticaretten kesinlikle ticareti gerçekleştiren taraflar sorumludur. Aksi durumda kimseyi suçlamaya hakkınız yoktur.

Madde 10: Forumda bahis ve kumar ile tanıtım yazısı reklam gibi yazılar yorumlar yapmak yasaktır forum kurallarına uymayıp konu yorum veya reklam yapan kullanıcıların açtıkları konu yorum veya reklam içerikleri direk olarak adminler tarafından silinip kullanıcıya uyarı mesajı atılır kurallara uymayıp tekrar aynı davranışlarda kulanıcı forumdan uzaklaştırılır hiç bir içerik paylaşımı yapamaz.

Madde 11: Forum sitemizde konu açarken aynı konudan birden fazla açmak yasaktır kurallara uymayıp konu açanlar ilkinde uyarı mesajı atıp açılan konu silinir ikinci kez aynı şekilde konu açıldığı taktirde konu silinip forumdan uzaklaştırılır.

Son Güncelleme: 18.08.2018

Webmaster Türkiye Forum Yönetimi
Devamını Gör
Daha Az Gör

Fakro Çatı Merdivenleri

Çöküş
X
 
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • Fakro Çatı Merdivenleri

  Geçmiş yıllardan günümüze dek geçen süre içerisinde evlerimizin çatı katlarına çıkış konusunda büyük bir rahatlık sağlayan fakro çatı merdiveni çeşitleri son zamanlarda çok daha fazla dikkat çekici olmuştur. Özellikle de, estetik görünüm konusunda mimari detaycılıkları olan pek çok ev sahibi çatı merdiveni monte ettirme aşamalarında oldukça seçici davranmaktadır. Bu sebepten dolayı da, ortaya birbirinden farklı ve bir o kadar da ergonomik kullanışa sahip olan çatı merdiveni ile ilgili modeller ve çeşitleri çıkmıştır. Bu çeşitlerden bahsetmeden önce çatı merdivenlerinin güvenilirlik oranlarını da iyice test etmenizi isteriz. Özellikle de çocuklu evler için yaptıracağınız çatı merdiveni modellerinde, mutlaka dayanıklılık ile birlikte güvenilirlik dereceleri de üst seviyeler de olmalıdır.

  Sağlam ve güvenilir fakro çatı merdiveni çeşitleri konusunda oldukça geniş bir yelpazeden bahsedebilmemiz mümkündür. Öyle ki bu genişlik dahilinde de sizlerin çatı katlarınıza kazandıracağınız konfor, çok daha nitelikli bir hal edinecektir. Bu sebepten dolayı da mevcut çatı merdiveni çeşitlerini şu şekilde sıralamak mümkün olabilir.

  Bu merdiven modelleri sayesinde zemin kat ile çatı arasında ki boşluktan da yararlanabilme imkanı bulunmaktadır. özellikle de, geniş aileler için katlanır çatı merdiveni modelleri ideal bir seçenek olabilir. Çatı katlarını özel bir yaşam alanına çevirmek isteyen pek çok insan için portatif çıkışlı ve makaslı çatı merdivenleri oldukça etkili sonuçlar elde ettirecektir. Öte yandan iyi bir çatı merdiveni monte aşaması için, sağlam bir firma araştırması yapmanız şarttır.

  Nitekim günümüzde bu tarz işlerin monte aşamasını kusursuz bir şekilde gerçekleştiren firmalar ile birlikte, yamalı bir uygulama politikası tercih eden ustalarda vardır. Bu sebepten dolayı da bu konu üzerine sağlam bir araştırma yapmak sizlerin yararına olacaktır. Her çeşit tasarım ve kullanım olanağına sahip olan çatı merdiveni çeşitleri sayesinde, artık çok daha pratik bir işleyişin içerisine dahil olabileceksiniz. Bu sebepten dolayı da yukarıda ki hususları asla kulak ardı etmeyiniz.

  Kaynak; https://www.fakrocatimerdivenleri.com

Unconfigured Ad Widget

Çöküş
Hazırlanıyor...
X