Yapılandırılmamış Reklam Widget'ı

Çöküş

Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

YILMAZMEDYA.NET - Sosyal Bayilik Paneli - Instagram Bayilik Paneli

Çöküş
X
 
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • YILMAZMEDYA.NET - Sosyal Bayilik Paneli - Instagram Bayilik Paneli

  Günümüz dünyasında sosyal medya hayatımızın bir parçası haline geldi. Gün içinde yaptığımız her şeyi sosyal medya hesaplarımızda paylaşıyoruz. Yeyip içtiğimizden tutun gün içindeki her şeyi paylaştığımız bu ortam hayatımız haline geldi. Sizde hayatınızın bir parçası haline gelen sosyal medyada oturduğunuz yerden kazanmak istemez misiniz?
  Kendi müşteri kitlenizi oluşturarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. İster YouTube, ister Instagram, ister Facebook isterseniz de Twitter üzerinden müşteri kitlienizi arttırarak bizimle beraber satışa ortak olabilirsiniz. Eğer sizinde kendi paneliniz varsa bizim apimiz üzerinden kendi komisyonlarınızı koyarak satışa ortak olabilirsiniz. Eğer bir apiniz veya paneliniz yok ise sizi Sosyal medya bayilik paneli sahibi yapabiliriz. Dilerseniz manuel olarak satış gerçekleştirebilirsiniz.
  Profesyonel ve tam otomatik sosyal medya bayilik paneli olan YılmazMedya, sizlere en kurumsal ve en profesyonel sosyal medya çözümlerini sunar. Sadece bir SMM Panel değil, bir danışman, bir destekçidir YılmazMedya. YılmazMedya sayesinde uzaktan güvenle, hesabınızın şifresini bizimle paylaşmadan takipçi, beğeni ve izlenme gibi servisleri kullanabilirsiniz. Bakiye Yükle-Harca sistemimiz bireysel ve ticari kısacası herkes için kullanabilir. YılmazMedya, uzun zamandır çalışmalarını sürdüren bağımsız bir websitesidir. Bu zamana kadar binlerce siparişi başarıyla teslim ettik.
  Günümüz internet çağının teknolojisinden yararlanmaktayız. Toplu Sipariş, Süreli Sipariş (Drip-Feed), Otomatik İşlemler (Otolike, Otoview), Otomatik Bakiye Yükleme, Online/Offline Yükleme, Otomatik Sipariş ve API V2 teknolojisi ile müşterilerini inanılmaz bir deneyimin içerisine sürüklüyor.
  Eğer siparişin eksik gitmişse, instagram bayilik paneli işlem tutarının gittiği kadarını senden tahsil eder, gitmeyen tutar hesabınıza iade eder. Hiç gitmeyen siparişleriniz 72 saat içerisinde bakiyenize yansıtılır.
  YILMAZMEDYA.NET otomatik sosyal medya hizmetleri sağlayan en ucuz, en eski ve en güvenilir kredili smm bayilik panelidir. #1 Sosyal Medya Bayilik Paneli

Yapılandırılmamış Reklam Widget'ı

Çöküş
Hazırlanıyor...
X