Togg T10X İçin Sadece Resmi Kanallar Üzerinden Ön Sipariş

Türkiye’nin yerli otomobili Togg T10X için ön sipariş dönemi başladı. Togg’un resmi Twitter hesabından yapılan duyuruya göre, ilk 24 saat içinde 22 binden fazla ön sipariş alındı. Başvuruların 27 Mart’a kadar süreceği belirtiliyor.

Togg T10X’in özellikleri arasında tamamen elektrikli olması, 10 dakikada yüzde 80 şarj olabilmesi ve 500 kilometreye kadar menzil sağlaması yer alıyor. Aracın tasarımı ise tamamen yerli olarak geliştirildi. Togg T10X’in 2023 yılında teslim edilmesi planlanıyor.

Ancak Togg yönetimi, ön siparişlerle ilgili olarak vatandaşları uyardı. Sosyal medya üzerinden paylaşılan açıklamada, kullanıcıların resmi kanallar dışındaki oluşumlara itibar etmemesi gerektiği belirtildi. T10X için ön siparişlerin sadece Trumore uygulaması ve resmi web sitesi üzerinden alınacağı vurgulandı.

Türkiye’nin yerli otomobili Togg T10X’in lansmanı geçtiğimiz yıl gerçekleştirilmişti. Aracın seri üretimine başlanmasıyla birlikte Türkiye’nin otomotiv sektöründe yeni bir dönemin başlangıcının yapıldığı belirtiliyor. Togg T10X’in tamamen yerli tasarımı ve teknolojisi, gelecekte sektörde daha da fazla konuşulacak gibi görünüyor.

Togg T10X’in özellikleri ve tasarımı ile ilgili daha fazla bilgiye Togg’un resmi web sitesinden ve Trumore uygulamasından ulaşılabiliyor.

2 Likes

Ülkemiz adına iyi olur inşallah

İlk 48 saatte 44.000 sipariş gelmiş.

Güzel bir araç modeli umarım en kısa sürede yollarda görmeye başlarız ve gururlanırız her gördüğümüzde bizim markamız deriz.